Yaşı geçti mi kardeşimin?

Kardeşim 17 yaşında haziran'da 18 yaşına girecek sizce boks olsun karate yazılmak için geç mi kaldı? Veyahut yüzme sporunda? Sizce yazılsa onun gibi olur mu? Bu arada gençler yüzmeyi iyi biliyor ama akademik olarak profesyonel değil. Avatar Atakan Arslan mesela 17 yaşında başlamış kick boksa sizce bir ümit var mıdır?

• Yapar canım neden yapamasın yaşı falan geçmedi
    82% (9)89% (8)85% (17)Oy Ver
  • Yaşı geçti kardeşinin vücut geliştirmeye gitsin
    18% (2)11% (1)15% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yardımlarınızı bekliyorum gençler.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka ben 19 yaşımdan sonra keman çalmayı ogrendiysem senin kardeşi nde yapar emin ol. Zaten o tür sporlarda eğitim 3 sene. Hocası iyi olursa 3 sene sonra prof. Maçlara dahi cikabilir

0|1
    0|0
    • Ciddi misin zaten küçükken gitti aslında karateye falan sonra bıraktı maddi durumdan dolayı şimdi daha iyiyiz çok şükür :) sence onun gibi olan olur mu?

• Valla çalışırsa olur kanka. Kafes dövüşü öğrensin bence. Boks eski de kaldı kick box da eskiyor yeni nesil kafes dövüşü ne meraklı ilerisi var ve çok para dönüyor. bir belgeselde ilk maçında 1 milyon auto için ringe çıktı çocuğun biri. Kazandı aldı parayı. Yalnız eğitmeni falan çok iyi olması gerek.

• O yapmaz onu ya :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• yapar yapar

0|1
    0|0
  • yapabilir geç değil yaşı ama profesyonel olamaz belki

0|1
    0|0
  • 18 yaşında muay thai yapmaya başladım. 3 ay sonra bolge şampiyonu oldum 6 ay sonra türkiye 2. Oldum. Sonraki seni turkiye sampiyonu oldum milli takima girdim. Yani yapar cokta iyi yapar.

0|1
    0|0
    • Helal kardeşim sana gerçekten içten söylüyorum :) bu arada kardeşim çekiniyor vücudunda kıl var ve çok utanıyor mayo ile dolaşmaya son olarak çok iyi yüzmede ama onlar gibi olacak herkes :)

• Takım sporları için geçmiş evet.

• Anladım peki takım sporu hariç hangi spor dalına yazılmalı?

Yükleniyor...