Öğrenim hayatınız boyunca aldığınız en düşük not neydi?

Lisede 22 aldığımı hatırlıyorum . Hatırlayınca moralim bozuldu yine :) Sizin öğrenim hayatınız boyunca aldığınız en düşük not kaçtı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zemin mekaniği dersinden 5 almıştım, gene de iyi sayılır be...

• olm bu fazladan bir eksi nerden geldi layn:(((88

• ben yine en düşük 14 almıştım glba :D

Erkekler Ne Diyor 34

• ilkokulda okul değiştirdiğim için sıçtığım bir dönem olmuştu tam hatırlamıyorum ama üniversitede 35-40larla BB lere oynamak çok garipti.

• sıfır sıfır sıfır sıfır sıfır sıfır sıfır

• sıfır .:. Bir çoktan seçmeli testte bilerek bütün soruları yanlış işaretlemiştim )

• 02 matematik :D

• 0.5

• 1

• 05 Matematik çok çektim.

• 0.5 puan. Matematik.

• Bi tabak daha koy ben geldim :D

• lisede 05 almıştım o da adımı yazdım diye :D:D

• Sağolsun rapor alip dersleri ekip gelmeyen sıkıntılı bir fen bilgisi hocamiz vardi orta okulda. Sayesinde en düsük notumla orda tanistim, , ve fizik dersinden nefret ederek basladim liseye. Sonrasi genel olarak iyiydi tabi, bak aklima geldi simdi o yıllar, keske orta okul liseye falan dönebilsek tekrar, ders harici dert yok tasa yok ohhh :D

• en düşükten en yükseğe kadar mevcut tüm notları almışımdır...

• analitik geometri'de 5,5,5. 15/300

kibar adamdı. 5 puan veriyordu.

• 0 aldim lisede hospital yonteminin kullanilmasi yasaklanmisti ilk 3-5 kisi protesto amacli kagitlari alir almaz hocaya geri verdik buyuk bir sifir atti uzerine daha kagitlari teslim ederken kapiyi cektik ciktik sonra tüm sinif cikti. sonra sinav bastan yapildi yine 0 aldim. cunku yine hospital yontemi iptal edilmisti. eh aldigimiz ile kaldik umrumda mi ? degil. yil sonu yine ortalamam iyi düsmüstü.

• 100 üzerinden 3 puan :P kopya teşebbüsü ile kağıdıma el konulmuştu :)

• biz her notu denedik.

• 0 aldım.Arkadaşım sayesinde sınıfın ortasında bağırdı: "yanlış yazdın"

• 02

• -30 . Diğer sınavdan 30 puan kesmişlerdi.

• En düşük 20 oldu

• Matematik öğretmenine kıl olduğum için boş kağıt vermiştim. Adımı soyadımı yazdığım için 0.5 vermiş sağolsun.

• 35 aldım :(( çelik dersinden

• İddia ediyorum benim kadar kötü bir eğitim hayatı olan yoktur. :)

Okul senelerdir uzuyor. Bir dönemde bütün derslerden 0 çektim.

Lanet...

• Finale girip sorulara bakıp çıkmıştım. Lazim olur bütunlemesinde diye.

Bütunlemesini de aynı sekilde yaptım. 10 puan üst üste. Üretim yönetimi.

Yüzde yetmiş muafiyetle geçtiğim tek dersim.

• Mat 1'den ilk 3 alışımda toplam 6 kere sınava girmişim.6 sınavın toplamı 100'ü geçmiyor.05 ortalama ile gidiyordum bir ara.5. seferde filan geçmiştim sanırım.Sayısını unuttum.

Termodan 38 alarak cc ile geçtiğimi bilirim.Çan eğrisi en büyük dostumdu.Mukavemetten vizeden 63 alıp(en yüksek 3. not) finalden 12 alarak kaldığımı bilirim.Arkadaş üç almıştı o sınavda ki hoca notları 3 ile çarpıyordu.Üniversite hayatını şöyle bir düşündüm de 20'nin altında kaldığım sınav sayısı 70'in üstüne çıktığım sınav sayısından kat kat fazla.Öğrenci olmak güzeldi.

• Onu demesen iyiydi Lusa

• Uzaktı.Hem biz bölümden çıkınca üniversite hayalet kente dönerdi.Sokaklar filan boşalırdı

• işletme kantinine gider miydin?

• 10 :D matematikten sanırım hatırlıyosam ilk okul 7 sınıftamı neydim

• -1. evet, negatif not aldım. ben almadım aslında hoca verdi. sınava girmediğimin belli olması içinmiş. çok saçma dimi, "girmedi" yaz geç. ne yani bu sıfırın altında not vererek bi rencide etmeler filan. hep derim "eğitim cehaleti götürür eşeklik baki kalır."

• Ha o sen miydin?Ben de yazacaktım biri -1 almıştı diye.Niye bu gibi durumlarda hep sen çıkıyorsun altından?

• lisede 24 almıştım. Hâtta o sınavdan çıktık hoca kağıdıma baktı "sen bu kağıtla beş bile alamazsın" demişti, bende " ben beş beklemiyorum 30 gelse yeter" demiştim. O bana " zeki evladı 05 alamazsın" demişti. Bayağı bir eğlenmiştim 24 alınca :)

• Sen hiç -3 aldın mı? Evet ben aldım. Makina Mühendisliğine Giriş adlı ders.. Ne kadar basit falan di mi? Ama hocanız kıl olunca? -3 Aldım :) Ve tek alan ben değilim.

• 90 kişilik sınıfta 3 kişi geçebilmişti şu gerizekalı dersten. Onlarda 35 gibi notlarla. Aptal bir dersi bu kadar zor yapan bir hocaydı bizim hocamız . Bundan aşağı not olmaz diye düşünüyorum. Sınırları zorladım ben baya :)

• Sinir oluyorum öyle öğretmenlere.. Bu arada rekor sende, geçebilen olacağını sanmıyorum :)

• Hiç yalana gerek yok ismimi yazmama birşeyler karalamama rağmen direk 0 almışlığım var.

Ama bir sorun tarihten aldığın en düşük not kaç diye.

• Kopya verdiğim adamda Mesuttu yani bildiğin "Mesut" adam 1 dersten bile 45 alabilmiş birisi değil. Benim sayemde 50 almıştı. Hoca beni kopya çekiyor zannetti. Hemde tarih dersinde, hemde Mesut'tan.

İnsanlığımdan utandım o gün.

• Maşallah maşallah :)

Kopya vermekten benim de dilim yanmıştı..

• Yalanım yok 0 almışlığım var tarihten. Arkadaşa kopya verirken. Onun haricinde tamamen 100

• Öncekileri Göster
  • 6 dosya kağıdı doldurup 5 aldım bir kere.

• Tamam 6 sayfa boyunca sallamıştım ama en azından her sayfaya 1 verip, 6 yapsaydı notumu. Hiç bilmediğin bir konu hakkında 6 sayfa sallamak kolay değil.

• emeğe saygıdan artıladım.

• 01 almışlığım vardır. bir kaç kere daha 0-10 arası almıştım. olur öyle arada

• 22 ne ya :) ben fizikten 5 almıştım oda adımı düzgün yazdım diye vermiş hoca :P

• ahahahahaa ezgi sen çok yaşa ya:))

• otur serkan 5 (sadece beeeş):D eksileri verirler tabii hahaa :)) :P

• ahahaha tamam hak etmişim o zaman :))

• Öncekileri Göster
  • 0.1 vardı belki de. yada 19

• Lisede Kimyadan 06 almıstım ilk dönemdi ikinci dönem 4 yaptım ortlama 3 geldi ;) ( Sözlülerle)

Kızlar Ne Diyor 23

• -15 aldım ben.. Lise 2 de matematik dersindeydi.. Hoca dinciydi, erkek arkdaşımın yanına oturup da sınava girdiğim için -15 verdi :)) 50 puanlık cevap kağıdıma vermedi puan, 2. yazılımdan 15 puanı da düşürmüştü :)))

• 0.5 lisede programlamadan almıştım.

• 100 üzerinden 23 :D

• İlk okul 6. sınıfda fen bilgisinden 5 puan almışdım herkes dalga geçmişdi ah ah:D

• 0,5... Soyut Matematik... Sadece adımı yazdığım içindi o da :)))

1. soru a'dan m'ye kadar şıklıydı... a'nın cevabından b'ye; b'nin cevabından c'ye öylece gidiyordu... eee tabi a'nın cevabını bulamadığım için puan 0 :)))

2. soru ise teori ispatıydı ki ispat sormayacağım demişti :)))

sonuç... geçer not alan 1 kişi olmadı... sınıfın tamamı bütünlemeye kalmıştı :)))

• 05 almıştım edebiyattan

o kadar kopya çekip emek vermiştim halbuki

Emeğe saygı kalmamışki;p

• 24 almıştım geometriden..

• 6

• Ortaokuldayken matematiken 5. Puan olarak 5 ama :)))))))

• 10 sosyal bilimlerde yöntemden almıştım -3 lerin arasında yine iyi kalıyordu gerçi notum :D ama yinede kaldım o dersten :D

• mat 1 ... 34, kahrımdan ölecektim az kalsın.

• yorumları okuyunca bi sevindim bi sevindim. ( üzüldüm diyemiyorum. ) benim de vasattır notlarım. bugün bir hocanın aşağılamasının üstüne bu berbat notları görmek iyi geldi. hoca öyle bir hissettiriyor ki şu dünyadaki en aptal, en bi bok olmaz öğrenciler biziz.

• bu arada düşük not alanlara aptal demiyorum. :) abartılmaması gereken birşey bence.

• 52 - biyoloji

• ekonometrik analizden 20 almıştım

• 0,5

• 02 kimya.

• lise 1 de tarihten 20 almıştım :)

• 19 du sanırım biyoloji

• bi gün moralim çok bozuktu yatıp uyumak istedim.kağıda adımı soyadımı yazdım verdim. 0,5 almıştım :D

• 18 fzık

• 13 - termodinamik

• 11 hatta 05 bile almışlığım var :D

• 15 almıştım biyolojiden.

Yükleniyor...