Erkeklere sorum (Bioxin Minoxin Ve Proscar )

Arkadaşlar ben 21 yaşındayım.Saçlarımın ön alın çizgisindeki saçlar çok seyrek ve güçsüz. şu an biomen kullanıyorum elbette işe yaradığı falan yok.Fakat 6 ay sonra ünüversiteye başlıycam ve elime para geçecek.Ben 1 yıl boyunca bioxin minoxin ve proscar bir arada kullanmayı düşünüyorum.Şampuan olarak bioxinle yıkancam, saçlarım kuruduktan sonrada 5 kere özellikle cansız yerlere minoxini sıkacağım.Daha sonrada Proscar 5 mg lık hapını 5 e bölüp 1 tanesini alacağım.Yaklaşık 1 yıllık masraf hepsi 500 lirayı buluyor.Sizce bütün bu ürünleri bir arada kullanmam fayda edermi yoksa başka ürünler mi denemeliyim.

Güncellemeler:
bu arada bioxin değil doğrusu bioxcin miş :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar para vermene gerek yok Medobiocomplex Kapsül + Biotin Şampuan Hediyeli 60 lira civarında v ve yanına bemiks - bepanthen - evigen 3 lüsünü alıyorsun bunlarda toplamda 8 lira civarında o 3 serumu biotin sampuanın içine kırıyorsun ve günde bir tane yeterli oluyo ama ilk ay sabah ve akşam 2 kapsül almanı tavsiye ederim 60 kapsül var bir ay yeter düzenli lorak alıyosun - 2 ay da kullan kasülleri 1 e indir şampuan zaten yetiyo 2 ay da öyle kullanırsın 3 ayda sağlam saçlar yenisi çıkarmı bilmemde olanlar ırahatlıkla kurtarır ve gürleştirirsin .

0|0
    0|0
    • teşşekürler yorumun için :) internette yazığın ürünleri araştırcağm :)

• ben kullandım dostum kimseye bakma sen kabullenme hereyi denedim ben ve cok şükür şimdi iyi moralini bozma asla ama kafayada takma ne akdar takarsan o kadar daha fazla dökülür ve fön uygulama saçlarını 3 e kestir mümkünse bir kaç kere üst üste düzelir . gercekci olmak gerek genetik sadece elinden cok birşey gelmez

• doğru dökülme başladı durmaz bu satten sonra artık.ilaçlar sadece yavaşlatır geciktirir

Kızlar Ne Diyor 1

• genetik olarak saç yoğunluğun o bölgelerde azsa eğer,kullandıgın ürünler hiçbir işe yaramaz ki.

0|0
    0|0
    • o ürünler zaten erkek tipi saç dökülmesi için değilmi zaten.erkek tipi saç dökülmeside zaten genetiktir.

Erkekler Ne Diyor 3

• bunlar fayda etmez saç dökülmesi genelde demir eksikliğinden kaynaklanıyor.. bende bazı formül ve ilaç denedim fayda etmedi bayağı döküldü bende oluruna bıraktım ve bu halimi kabullendim zira gül dalında güzeldir :)

0|0
    0|0
    • ya ben kabullenmek istemyrm açıkcası.saçlarım uzunken çok güzel gözkyrm.ilaçlar alcam eğer olmasssa saç ektircem oda olmassa oluruna bakçaz artık ...

• bende kabullenemiyodum... ama s.ke s.ke kabullendim :))) benim saçlarda çok güzeldi eski halimi görsen aşık bile olursun :)))) bırak saçlarınıda okuluna bak sen..

• Kullanmayı bıraktıktan sonra tekrar eski haline dönüyor diye biliyorum..

Onun yerine, çok az bir ücrete tekabül eden ''ön alın çizgisi düzeltme'' yaptırmalısın. Ufak bir saç ekimi cerrahisi işe..

0|0
    0|0
    • hocam ne kadar para tutuyor bilyrmusun peki tahminin ne kadardır

• 500 lira falandır.

Ensenden alıp önlere dikiyorlar işte

• teşşekürler :)

• para tuzağı minoxilin al işe yararsa yarar yoksa palavra

0|0
    0|0
Yükleniyor...