Tüm şerefli Beşiktaş camiasına vatan haini diyen zihniyetin açıklamasını yapabilecek var mı?

Bazı kendini bilmezlerin açtığı bayrak pankartlara bakarak tüm camialara leke sürülmez.Türk bayrağı nerede sağduyulu Beşiktaşlılar oradayız.Avrupada renk fark etmez.

Fenerlilerin real sevgisi link link

Galatasaraylıların Yunan sevgisi link

Galatasaraylıların ingiliz sevgisi link

Eğer sadece bazı taraftarların yaptıklarına bakarak vatan hainliği damgası vursaydım ne yarın feneri ne de dün gs yi desteklerdim

Güncellemeler:
cevap yazan herkese sonsuz teşekkür...sorulması gereken bir soruydu sordum...keşke sağda solda vatan haini diyen üyelerde cesaretini toplayıp burada birşeyler yazabilseydi ama onlar futbolu tartışmak yerine gizliden laf sokmayı düşünen kişilikler olduğundan pek şaşırmadım

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Liverpooldan 8 yediğimizde anırarak ahahaha 8taş diyeceksin

Şampiyon ıolduğumuz sezon biz çok kötüydük yoksa olamazdınız diye ahahaha diye anıracaksın

trabzoza doğan arabalar gönderip zaladı satın alacaksın

havaalanına gelip madire gelip geseye destek olalım diye toplanan ts lilere ihtiyacımız yok biz bize yeteriz diye kovacaksınız ki ts yıllarca geseye yatmıştır ben olamıyosam sen ol diye.

başka bir türk takıma karşı yunanı destekleyip pankart açacaksın

havaalanına gidip ingiliz takımını karşılayacaksın.

eee sonra sana destek olmamı bekleyip olmazsam hain diyeceksin.

geselielrin dışında geseye destek olmak insanın kendine yapacağı ihanettir

2|4
    0|0
    • liverpoolun 8iyle övüvnenlerin bugün vatan haini damgası vurması ne kadar komik

Kızlar Ne Diyor 6

• süper bir soru öncelikle 5 yıldız,bütün düşüncelerime tercüman oldun.kim ne dersin umrumuzda değil,biz kendimiz biliriz,biz şerefli Beşiktaşız..gelip geçici başarılarla övüneceğimize armamızdaki ay ve yıldızla övünürüz..

4|4
    0|0
  • Aynen. Genelleme yapmak yanlış. Birkaç taraftar için koskoca takımların adını kara çıkarma hakkımız yok. Evet şu pankartları açanlar belki ülkelerini sevmeyenlerdir,ama her Gs'li,Fb'li ya da Bjk'li vatanını sevmez damgası yiyemez. Benim annem,babam da(ki babamın nereli olduğunu biliyorsun) Bjk'li ama maç zamanı Gs'yi belki benden daha çok desteklediler,sende bir örneksin...

3|5
    0|0
  • bizede şikeci dediler noolduug*toldular aynı değil tabii ama gerçekler bir gün ortaya çıkıyor geç ya da evvel.

2|4
    1|0
  • on numara soru. ama yanlış yapmışsın. gs liler objektif olamaz ki :)

2|4
    1|0
  • Beşiktaş kadar milliyetçi taraftar olan takım yok

3|5
    2|4
  • onu bunu bilmem.fenerliyle fenerli olunmaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu konuda haklısın da bana göre zaten real madrid'i destekleyen bir beşiktaş taraftarı da vatan haini olmaz.ben her türk takımını avrupa kupalarında desteklerim o ayrı da spor en sonunda bu bir spor müsabakasında desteklediği taraftan ötürü vatan haini damgası yapıştırmak doğru gelmiyor.orada da vatan haini muhabbeti dönüyor mu bilmiyorum ama başka ülkelerde de bir kulüp avrupa kupası maçına çıktığında o ülkenin diğer kulüplerinin taraftarlarının hepsi tarafından desteklenmediğini biliyorum sadece bize has bir durum değil

2|4
    0|0
    • destekleyenlere bile laf söylenmemesi gerekken rakibi desteklemediğimiz halde vatan haini damgası yemek utanç verici

• Maçı bırakıp Şehitlerini anan tek taraftar Beşiktaş Taraftarıdır.

Vatan haini Beşiktaş Taraftarı: link

3|5
    4|1
  • Beşiktaşın adını kirli ağızlar anmadan önce kendilerini bir tartsın. Üç beş tane kodaman iş adamının sahiplendiği kendine taraftar diyen fakat takımının yönetiminde kadarinde hiç bir rol oynamayan ancak safsata sözlerle taraftar olduğunu kanıtlamaya çalışanlar önce kendi yöneticilerine ''burası babanızın çiftliği değil'' diyebilme cesaretini göstersinler. Beşiktaş Türkiyedir türkiye beşiktaştır.

3|4
    3|1
  • Şahsen G.Saray taraftarının da Fenerbahçe taraftarının da beni ne olarak gördüğü umrumda değil.

Beşiktaş Avrupada oynarken hepsi köstek oluyordu, Beşiktaş son 2 sezondur, Atletico Madrid'e, Dinamo Kiev'e elenirken, Liverpool'dan fark yerken, Avrupada 2 sene boyunca takımları santra yapmamış renkliler dalga geçiyordu.Kendileri Avrupada olunca mı Türk oldukları akıllarına geliyor?Bu işleri bırakacaklar..

Bu ilkede hep Avrupadaki takıma, ezeli rakipleri köstek olmuştur ve olmaya da devam edecektir.Sen Beşiktaş elenince geç dalganı, sonra Beşiktaş taraftarı Real bayrağı açtı diye ağla..Olmaz öyle..

4|4
    2|1
  • Bu tip konuşmalara bakarak sinirlenmemeli ve/veya diğer taraftar gruplarına, kulüplerine bilenmemelisin. 80 yaşına da gelsen emin ol ki her zaman can sıkan konuşmalar yapan insanlar olacaktır. Genç veya yaşlı farketmeksizin. O yüzden sadece futboldan keyif almaya çalış derim.

2|4
    0|0
  • Millet vatanı satıyor kimsenin sesi çıktığı yok beşiktaşa veya başka bir takıma vatan haini demek kimin haddine

3|5
    2|1
  • birader bunlar karaktersiz kişilik yoksunu insanlar ben yalan yok real madrid i destekledim çünkü BEŞİKTAŞtan sonra benim 2. takımım sempati duyuyorum ama hepsini geç israil ve panathinaikos bayrağı açmak ne demek ya diyorlar ki 3-5 çapulcu taraftar açtı niye indirmediniz o zaman onu bunlar o... ağızlı insanlar işte bana BEŞİKTAŞımın şerefsiz bir tane davranışını göstersinler ellerinden öpecem Fenerbahçe bile daha adam çıktı be ne FEDAmızla dalga geçtiler ne de 8-0 ın üzerinde durdular sonra neden bizi desteklemiyorsunuz diyorlar hepsine söylediğim tek şey madem biz vatan hainiyiz bizim armamızın üstündeki TÜRK bayrağına baksınlar bunu ülkede hakeden tek kulübüz

4|5
    3|3
  • tamamiyle yanlış genelleme unutmayın türk amblemi ilk koyulan takımdır beşiktaşdır araştırın tarihi besiktaşın nası köklü bir klüp olduğu öğrenin

2|4
    2|1
  • Sen Türkiyeyi temsil eden takımın rakibini desteklersen,sözüm o kendini bilmez taraftar sanan şerefsiz soysuzlara, bununla hiç biryere varamazsiniz. He desteklemek istemiyorsanda en azindan saygi duy. Ülkenin takimi sonuçta,elin gevurunu tutmaya gerek yok. Ben bir Galatasaray taraftarı olarak Avrupa kupalarinda hangi Türk takimi olursa olsun desteklerim. Fener gol atsın,sevinirim. Şerefsizlik yapıp yok Ronaldoooo <3, yok 3tane yetmez gibi laflar etmem. Böyle laf edenler,adam değil bana göre saygılar.

0|0
    1|2
    • benim anlatmak istediğimde bu.milyonlarca Beşiktaş taraftarını aynı kefeye koyan zihniyet derhal defolsun

• Bana göre bazi fenerliler bjkliler on numara adamlar,ama aralarda onun bunun çocuğuda cikar :))

• evet aynen gslilerden de çıkıyor o tipler her takımda var

• var hep onlar yapıyor bize sonra biz niye desteklemedik diye bize laf atıyorlar :)

2|3
    0|0
  • yha BEŞİKTAŞIMIZI ÇEKEMİYORLAR

2|2
    0|0
  • 8taşı takımdan saymıyorum şahsen bir elazığ neyse beşiktaşda o feda diye oranızı buranızı yırtıyorusnuz para harcamadada eksik kalmıyorsunuz bazı şeyler feda edicekseniz transferde yapmayın koçlar

2|3
    3|5
Yükleniyor...