Karınızın eski sevgilisi

6 aylık evlisiniz gelip dese ki ben karını hala seviyorum o da beni seviyor unutamadı aramızdan çekil zaten biz birlikte olamasak bile sen mutlu olamayacakasın çünkü seni sevmiyor dese tapkiniz nasıl olur o an ki ve sonra ki

Güncellemeler:
evlilik o kadar da abartılacak bir şey değil sadece bir kağıt parçasına imza atıyorsun buna da evlilik deniyor işte

0|0
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• Abi şakirtler dinden, siz zilliler ise evlilikten soğutuyorsunuz insanları.

Bu ne lan böyle. G.tüne tekmeyi hiç düşünmeden basarım.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• korktuğum şeyler den biridir , kafayı çaktığım gibi yığarım yere , eşime döner ; doğru mu bebeğim onu mu seviyorsun derdim , bu filmi devam ettirmicem :) soruna bu kadarı yeterli sanıyorum :)

0|0
    0|0
    • karın evet derse

• o an sanırım ağlardım , içimden onu öldürmek gelirdi ama kıyamazdım , ağlayarak söyleyeceğim son söz , bana yaşattığın her yalan için teşekkür ederim , son kez karım

der giderdim ve boşanırdık .

• İlk önce adamı bir güzel döverim sonra gider karımla konuşurum seni seviyorum derse siiie git derim dünyada başka kadınmı yok .

1|0
    0|0
  • sonra diyolarki neden adam öldürüyorlar... ben hemen öldürmezdim ikisinede günlerce işkence yapar sonra aheste aheste gebertirdim...

0|1
    0|0
    • karına hiç sormazmısın

• tabiki sorarım adaletsizlik bana göre değil.. biraz evvelki yazdıklarım eğer işbirliği içinde olurlarsa geçerli...

• evlilik kağıt parçasından ibaret değildir.. imzalar ilk önce gönüllere atılır bu da kağıda yansıtılır... sen bu şekilde evliliği hafife almaya devam edersen günün birinde hem ruhen hem bedenen ciddi yaralar alırsın haberin olsun ateşle oynama derim...

• güncellemeye ; :) senin kafan güzel , bence sen evliliğin anasını s --- > ikmişsin :)

0|0
    0|0
  • Karımı alır karşıma konuşurum. Eğer öyleyse son defa kocalık görevimi yerine getiririm ve eşyaları toplayıp defolup gitmesine yardım ederim.

1|0
    0|0
  • Cinayet sebebi

1|0
    0|0
  • Sen uçmuşsun

0|0
    0|0
  • onun ne dediği önemli değil...eşimin ne dediği önemli...ben seni istemiyorum diyorsa ...anlaşmalı olarak boşanırız..

0|0
    0|0
  • su an okuyarak çildiriyorum düsün artik gerçekten öyle bir durum olsa ne olur :)

0|0
    0|0
  • bu sorumu ya? basar tekmeyi boşanırım, baksın herkes keyfine.

0|0
    0|0
  • kım len bu kasar .

0|2
    0|0
  • o adama temiz bir dayak atarım kadınada dayak atarım şimdi naıyosanız yapın derim :)

0|0
    0|0
  • ıslak sopayla dövmeden önce açar.. aynı şeyleri düşünüyoruz beyler asfsdf

0|0
    0|0
  • oturup beraber pişpirik oynayın konuşun anlaşın

1|0
    0|0
  • eğer eşim bana anlattıysa herifin ağzınaa ... eğer anlatmadıysa ikisinde ağzınaa sss..

1|0
    0|0
  • evliliğin ne olduğunu öğrende gel...

0|0
    0|0
  • öyle bir tahmetli tanımıyorum

0|0
    0|0
  • doverim lan ikisinide..

0|0
    0|0
  • Neler var lan şu dünyada.. Birşey değil oksijende yakıyorlar mk..

0|0
    0|0
  • hayırdır öyle bir durum mu var?

0|0
    0|0
  • şimdi siz hangi tarafsınız bayan mı baymı

0|0
    0|0
    • bir önemi var mı

• dişi olan benim

• hımm ilginç valla biri gelp eşine senin eşini seviyorum oda beni seviyor boşan ayrıl biz kavuşalım bu doğrumu anlamışım

• yazmayalım burada şimdi. güzel tepkiler veririm

0|0
    0|0
  • çocuk oyuncagı dimi bu evlilik ayril o adama yazık etme bide seviyormuşsun eski sevgilini o zaman niye ne diye evlendın sana hakaret edicemde olmicak biliyormusun ayril o adam cinnet geçirip ikinizide kesmeden ayril ne zikkim yiyorsan ye

0|0
    0|0
  • o an da eşimle konuşurum neden böyle birşey yaptın bir insanın duygusu ile oynamak bu kadar kolay mı derim ve küfür olmadan çok ağır sözler söylerim ve git derim ve hemen boşanırım sonrası biraz buruk olur o kadar emek var sonuçta kendimi toparlamam uzun sürebilir ama ömür boyu mutsuz ve yalan sevgi olacağına böyle olması daha mantıklı bitirmek

0|0
    0|0
  • eğer sevmiyorsa ciddi anlamda aralarındaysam sevdanın son vuruşunu yaparım istedğim her şekilde video ya çekerim boşarım :D

0|0
    1|0
    • kimse seni sevmek zorunda değil videoya çeksen ne olacak

• istediğini 6 aya kadar almış olman lazım

• o almakla o almak arasında cok fark var ama işte erkek bakıs acısyla bakarsan tum hırs hınç hepsını cıkarıyorsun

Kızlar Ne Diyor 9

• olmaz ossun öyle hatun

1|2
    0|0
    • İlk önce kocasına sonra da sevgilisine acıdım. Rabbım böyle kızlardan korusun insanlığı.

Kararsız kukular her başa bela.

• Çüüüşşşşş!

Bu kadar mı basite alıyorsunuz evliliği :S

2|1
    0|0
  • güncelleme : evlenince haber ver kocanı ayartcam o zaman gizli. sonuçta evlilik nedir ki ? boşarsın olur biter.

1|0
    0|0
  • sevgiliysen bırak derdim ama evlisiniz sonuçta hem zaten seni sevmese nedn evlensin

1|0
    0|0
  • Eski sevgili gelip karsima konusacak :D oldu :)

1|0
    0|0
    • Kocama duyurmam bu arada -eski sevgilisini.

• mal çok nilim :D

• herşeyde aklına biri girecekse zaten yanımda işi ne :D

• al senin olsun.

1|0
    0|0
    • Hoyt.oyle kolay mi yahu

• Diyokii kocanin eski sevgilisi gelip biz sevisiyoruz.parazit yapma cekil aradan diyor diyo.bem dw diyorum ki kocama duyurmadan yok ederim onu piyasadan

• :) hic gerek yok duyurmaya bence.eski meski sevgili sevgilidir. arasında bir sey yoksa bile aklina sokma riskini almam :)

• birisi de derdin ne diye sormamış

0|0
    0|0
  • Bir kagit parcasi ha? Sonrada erkekler neden evlenmek istemez... Yaziklar olsun senin gibilere...

0|1
    0|0
    • ben öyle düşünüyorum abartma sende

• Niye eleniyosun ozaman? Anlami ne evliligin senin icin?

• Im onu bir sakin bir yere götürürüm orda ağzını burnunu dağıtırım ortalık yerde kavga edşpte kendimide rezil edemem yani.. Sonra eşimi arayıp çağırırım güzelce her şeyi anlatmasını isterim öyle bir şey varsa eşime hiç bir şey söylemem sadece onun gitmesini beklerim yüzsüz bide gitmesse ben terk ederim evi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...