2 ay içinde nasıl 5 kilo verebilirim?

Önerileriniz var mı nasıl diyet yapmalıyım nasıl hangi vücut hareketlerini yapmalıyım? Adam akıllı cevap verirseniz çok sevinirim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapıp yediklerine dikkat ederek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mümkün olduğunca yeşil çay ve sıvı tüket, yediğin şeylerde de çorbayı tercih et her zaman. Ekmeği iyice azalt azaltabildiğin kadar. 2 yumurtalı omlet 1 dilim ekmek yiyene kadar 3 yumurtalı omlet ye ama ekmek yeme örneğin. Ama en önemlisi, şeker yeme. Gözünü seveyim yeme. Hiçbir vücudun şekere ihtiyacı yok, vücut proteini gerektiğinde glikoza çevirebilen mucizevi bir yapı, ölmezsin yani şekersizlikten. Kahve içmemeye çalış selülit yapıyor. Yapabildiğin kadar spor yap ama mekik squat gibi şeylerden ziyade kalori yakmaya dayalı hoplamalı koşmalı şeyler yapmaya çalış, squat mekik falan zordur iyidir ama öyle aman aman bir kalori yaktırtmaz. Bence ara öğün olarak da ille yiyeceksen de meyve yeme, açıkçası beni daha çok acıktırıyor meyve iyice gözüm dönüyor. Yoğurt falan ye ne bileyim, şekersiz hamursuz bişeyler ye işte. Zaten şeker ve hamur gitti mi, internetin yerini spor aldı mı, kahve yerine yeşil çay geldi mi, kilolar gider. Kolay gelsin. Her bişey yemeden önce de 3 kere falan düşün gerçekten istiyor muyum diye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Uyumayarak

1|0
    0|0
  • Protein diyeti yap

1|0
    0|0
  • O dert bende de var diyete girmen lazım 2 kılo aldım dıye 2 gündür bütün besin kaynaklarından uzak durup bir hafta vejeteryan oldum tavsiyem salata ye sadece :)

1|0
    0|0
  • isim geregi hergun 5 km yuruyorum. bu sekilde 3 ay da 9 kilo verdim. baska da birsey yapmana gerek yok

1|0
    0|0
  • Duzenli beslenme yag seker ve tuzu birak. Gunde 30 dakika tempolu kos. Mumkunse aksam. Kosu dan sonra kesinlikle hic bisey yeme. Sonra kendini gor ;)

1|0
    0|0
  • yediklerine dikkat et yüz rhat verirsin 2 ay 5 kilo az bile

1|0
    0|0
  • Ekmek ve şekeri kes.

1|0
    0|0
  • Hergün 1 saat yürümelisin. Yediklerine dikkat etmelisin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gece yatmadan yarım saat önce üç yemek kaşığı yoğurdun içine iki yemek kaşığı limon sık bir çay kaşığı pul biber. Karıştır yarım saat sonra uyu. Hareketlerini artır mümkünse günde yarım saat yürü ve yoğurdu yedikten on dk sonra iki bardak su iç. zumba dansı yap eğlencelide. Ben iki ayda 7 kilo verdim

1|0
    0|0
  • Leslie 3 mile favori videom. Sıkılıyorum diyorsan aç sevdiğin şarkının dans figürlerini öğren, zumba yap🙆🏽

1|0
    0|0
Yükleniyor...