Bir şey düşünüyorum. Sizce abes mi olur?

Sevgilimin kalbini çok kırdım.. Hak etmeyeceği şeyler söyledim dün geceden beri mesaj atmıyor ve bende atmıyorum.. Onu gerçekten seviyorum. Ve ciddiyiz. Çünkü ailelerimiz felanda biliyor hatta hep beraber yemek yedik yaza nişan var. Yarın 18. ay dönümümüz ve bunu küs geçirmek istemiyorum. Ne yapıp gönlünü alabilirim? Benim bir fikrim var. Gül alıp göndersem çok mu abes olur? Genelde erkekler yapar bunu ama kız olmam bunu yapmama engel mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gönder sonuçta sevdiğin kızı erkeği olmaz bu işin ;) Maksat gönlünü almak değil mi? O zaman ? ne duruyorsun kız doğru çiçekçiye ;) Bak geç olursa nöb. Çiçekçi ararsın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sım sıkı sarılacaksınız sadece bir şey kalmaz ortada emin ol.Yüz yüze konuşmamız gerek de kandır bir şekilde o ayrılık beklerken mutluluğu tatsın.Şaşırsın.Yap bunu ;)

0|0
    0|0
  • niye osun seni seviyorsa senden bir hareket gelmesini bekliyordur. düşünmen ve yapman onun için yeter heralde.

0|0
    0|0
    • Gül ya tuhaf olur biraz diye :S

• eğer gülün abes olduğunu düşünüyorsan bir özür bile yeter diye düşünüyorum. fazlasına gerek yok.

• tek bir mesaj yaz ona SENİ SEVİYORUM...

1|0
    0|0
  • Gidip yüz yüze konuşup pişman olduğunu, onu sevdiğini dile getirirsen daha iyi olur. Güle hiç bulaşma.

0|0
    0|0
  • kim bilir qelbimin ağrısını kim bilir hasretin yangınını kim bilir

0|0
    0|0
  • gidip konuşmalısın gül olmaz :) ...

0|0
    0|0
    • Yaa öyle diyorsun ?

• Hııım :S Ne yapsam ki o zaman..

• git konuş daha iyi bence ama sen bilirsin gönder ya da gönderme diyemem bir ihtimalde olsa olumsuzluğa yol açmak istemem yükümlülüğü alamam :)

• göndermemelisin. bana eski nişanlımdan gül gelse gülerdim mesela. içinden geliyorsa yap tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen gönlünü almak için yapmıyosun ki bunu lanet olsaı ay dönümünü küs geçirmemek için yapıyosun bırakın şu ay dönümlerini yaa bu kadar saçma birşey yok oldu olacak haftada kutlayın ne önemni var ayın yılın o senin yanındaysa sorun etme hiç birşeyi ve ayı mayı bırak gerçekten pişmansan sevdiğin için al gönlünü

0|0
    0|0
  • hç birşey yapma mesaj at sadece. totosunu kaldırma evlilikte çekersin sonra

0|0
    0|0
    • Kalktı kalkacağı kadar :(

• :D ödemeli at :D bn öyle yapıyorum görüp cevap verene kadar :D

• Ahaha :D

• ona git hiç bir şey söylemeden sarıl sonra da sevdiğini söyle derim ben

2|0
    0|0
  • Gül göndermene gerek yok. Erkekler bu tür şeylere önem vermez.

Sadece gidip konuşman bile yeterli.

0|0
    0|0
    • Öyle bir insan değil. Çok nazlı çok :S

Yükleniyor...