Burçların insan kişilikleriyle ilgisi olduğuna inanır mısınız?

Burç yorumlarıyla gelecek hakkında bilgiye ulaşabileceğimize inanmıyorum bu yüzden okumam ama çoğu insanın burç özellikleri tutuyor.Neden bu?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• 7 milyar insan 12 tane karakter hiç mantıklı değil.hadi bide yükselen burcun özellikleri olsun etti 24.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çok saçma ya ama burçlarla ilgili soruları genelde kızlar soruyor onlar ınanıyor galiba durmadn dıolar ben oğlağım sevdigim kişi kova nasıl olr. Yok ben aslanım terazi burclu erkegi nasl elde ederm. Ne saçma ya:D

0|0
    0|0
    • Onlar bana göre de saçma.Ama nasıl oluyorsa çoğu insanın özellikleri tutuyor işte

• nasıl tutuyor yaw ınanmak için bu söyledgn şeylerın butun ınsanlar uzerınde tutması lazm mesela balık burcunun özellkleri butun balık burclarında aynıysa tutuyodr ama her ınsan bir olmuyor kaç milyar tane insan var hepsnınkı bir degil ki

• bence hepimiz dogdugumuz tarihe göre belli bir fabrika ayarlarina sahibiz burclarda bu fabrika ayarlari.ama haftalik burc yorumlarina inanmam

1|0
    0|0
  • gezegenlerin birbirleriyle konumları,insanların ruh hallerini de etkiler. hatta kaderle gezegen hareketlerinin paralel hareket ettiği söylenir.doğru mudur?evet doğrudur. bugün bunu islam alimleri de kabul ediyor,islamla alakası olmayanlarda. binlerce yıl önceden keşfedilmiştir budurm.

0|0
    0|0
  • ilgisiz sacma gelir ama kızlar nedense burclara ve yorumlara tapıo

burc yorumu sallıcam yakında :D

0|0
    0|0
  • Eskiden inanmazdim gercege yaklastikca inanir oldum Koç burcu , yukselenim yay neredeyse bütün özelikleri tutuyor ilginc dogrusu

0|0
    0|0
  • saçma sapan birinin hergun saçma sapan uydurdugu şeyler .

0|0
    0|0
  • ben inanmam aynı burçta olup çok farklı karekterler görüyoruz

0|0
    0|0
  • burçların canı cehenneme o_O

0|0
    0|0
  • burçlara inanmam sadece tahmin yürütüyorlar.

0|0
    0|0
  • doğrudur ama ben anlamamda inanmamda

0|0
    0|0
  • Burcum beni fazlasıyla anlatıyor

0|0
    0|0
  • bilemeyizzzz :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• burç değil yıldızların insanla ilişkisi var her insanın bir yıldızı vardr .ama gelecek fal hergün burç yorumu fasa fiso.ben akrep burcuyum tam özeeliği bende

1|0
    0|0
  • aslında innamam batıl inanç gibi gelir ama

burcumda ne özellik varsa hepsi bende var

yengeç burcuyum resmen:)

0|0
    0|0
  • günlük burç yorumları değilde özellikler tutuyor genelde

0|0
    0|0
  • özellik tutuyo.günlük burc yorumu falan sacma ama

0|0