Spor yapan prof. Birileri lütfen?

Ben 1 yıl önce bir rahatsızlığımdan dolayı kortizon kullandım ve 16 kilo aldım. 2 hafta önce bir spor salonuna yazıldım diet listesiyle bir program olusturuldu ben ve arkadasıma düzenli olarak 5 gün 1e 1 uyuyoruz programımıza. Arkadasim 2 haftada 3.5 kilo verdi ben 2.8 kilo aldım ve elim ayaklarım bileklerim suratım daha şişti farkediliyor. Herkes ödem topluyosun bianda vereceksin kilo diyor ama bana saçma geliyor arkadasimla ayni program ayni yiyeceklerle nasil o kilo veriyorda ben alıyorum anlamadım. Bilgisi olan birileri var mı acaba yardımcı olacak?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen aburcuburda yiyorsundur ondan daha az yürüyorsundur uyku düzeninde ondan daha farklıdır eğer kilo alıyor isen kesinlikle diyet listene tam uymuyorsun demektir kaçamak birşeyler yapıyorsundur?

0|0
    0|0
    • 2mizde tam uyuyoruz bozacak hicbisey yapmadım

• o nası bir diyet listesi ya sen benim diyet olayımı yapsan cok rahat kilo verirsin senin bünyeye gitmiyor demekki o diyet listesi kilo alıyorsan harcadıgından fazlasını yiyorsun net yani

• eic için teşekkürler ks

En İyi Kız Görüşü

• Diyetisyene git bak ne diyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Farklı insanlar, farklı metabolizmalar ;)

0|0
    0|0
  • 4 yildir vg ve fts antrenorlugu yapiyorum 6yillik ta spor gecmisim var. konu biraz uzun yardimci olabilirim.

0|0
    0|0
    • Çok sevinirim. Lütfen

• öncelikle her şeyini gözden geçir. spor beslenme uyku hayat düzeni bunlara bir bak. extra olarak yardımcı ürünler kullan. hatta dunde birine söyledim ciddi anlamdq bisi yaoicaksan meyve suyu bile icmemelisin. ozelden mesaji atamadim. butun listeyi burdan yazmayayim. :)

• Metabolizman değişime uğramış. Tiroid kontrolüne gitmen gerek.. Detaylı kan tahlilinde çıkar ne varsa

0|0
    0|0
  • @rose nerdesin

0|0
    0|0
  • O kız ektomorftur, sen endomorf. Ya da diyete uymuyosun abur cunur takılıyor musun

0|0
    0|0
  • her vşcut farklıdır, yediğine dikkat edip sporu düzgün manada yapıyorsan illa ki kilo vereceksin

0|0
    0|0
  • Spor programını ve diyet programının içeriğini görmem gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Sorun listede degil merak ettigim aynı program ve dietle nasil arkadasim kilo veriyorda ben alıyorum? Bunu merak ettogim icin sordum ödem diye bisey bende varsa neden onda yok

• Kadın arkadaşın veya başka biri ile Bzm hızı farklıdır. Annen ile bile farklıdır. Bu normal. İçeriğini görmem lazım öneri yapmak için.

• O verirken sende ondan aliyorsun galiba :D

0|0
    0|0
  • Kosu yap sporla herkes kilo alir zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kafaya takma derim, kendini iyi motive et iyi düşün iyi olsun

0|0
    0|0
  • Su icsen yariyor demekki bence metebolizmayla alakali olabilir

0|0