Sevgilim romantik birşeyler yapsın istiyorum ama kabul etmiyor, ne yapmalıyım?

Gitar çalmayı öğrensin, şiir yazsın falan hiç yanaşmıyor bana ters diyor yaa inanırmısınız?.. ben çok etkilenirim ya onu nasıl ikna etçem:/ odun olmasın yaaa!.. bana futbol yeter diyor bir de :S

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hahahaha :))

"bana futbol yeter" ne demek ya :D Kusura bakma ama sevgilin hakikaten odunmuş :)

Eğer ince ruhlu biriysen o çocuk seni açmaz. Ama bir yandan sen de şöyle düşün. Sen onun için ne yaptın? Sen gitar çalıyor musun; ya da ona şiir yazıyor musun? Ya da seveceği başka şeylerle ilgilenip onu mutlu ediyor musun?

Yoksa "Lüle lüle saçlarım var, daha ne yapayım" diyen kızlardan mısın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• :D en azından gol attıktan sonra pes12de Pato gibi kalp yapsın

0|0
    0|0
  • Ne terbiyesiz adammış, insan gitar çalar, şiir yazar di mi?

Boynuna bir tasma geçirmeyi dene bakalım, eğer onu da kabul etmezse hemen ayrıl ondan.

0|0
    0|0
  • senin işin zor sanat zorla insan içine yerleştirilebilen bişey değildir, ben 15 seneden beri gitar çalıyorrum , yazılar yazıyorum ,a*kimse zorlama yapmadı , ha futbolumuda oynarım , ama bu tercih meselesi , baskı ters etki yapabilir. mükemmel aşkı aramaa, mükemmel aşkı yaratamaya bak elindeki adamdan

0|0
    0|0
  • iyi de çocuğun suçu ne? herkes gitar çalacak diye birşey yok..

illa böyle biri olsun diyorsan fabrika ayarları ile oynamalısın..

0|0
    0|0
  • Kitabına göre birini bulamazsan eğer , başkasının kitabını okumak zorunda kalırsın.

0|0
    0|0
  • Gitar çalamayan sevgili mi olur yeaa, insan sırf kızları etkilemek için öğrenir be, şöyle cayır cayır akdeniz akşamlarını çalar filan...

0|0
    0|0
  • Onunla işin zor valla.

0|0
    0|0
  • Sen bu adamı niye seviyorsun?

1|0
    0|0
  • kanka ben klarnet gurusuyum çalam sana ne üzersin kendini

0|0
    0|0
  • gerçekten seven erkek sevdiği için herşeyi yapar.(benim düşüncem)

0|0
    0|0
  • Sende Kendıne Gıtarcı Bul Bıtane Ondan Etkılen.Adama Zora Bırsey Yaptıramazsın.

0|0
    0|0
  • yapmaz ya yapmaz sende çok bişi beklemicen ozaman öyle adamdan

0|0
    0|0
  • ya bi gidin lütfen yaa

film değil bu hayat.

romantik komedi tanında yaşanmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hamur ya o yoğur. İnsan değildir zaten. Onun hiç kendi zevkleri yoktur.

Git kendine gitar çalan, şiir yazan bir sevgili bul. Adamın yakasını bırak.

2|2
    1|0
  • yapısında olmayan bir şeyi aşılayamazsın ona zorla yapmak istemiyorsa yapmasın onu o şekilde kabul et.Kafanda oluşturduğun kişiyi yanlış kişiye bastırmaya çalışıyorsun buda seni hayal kırıklığına uğratıyor doğal olark.

0|0
    0|0
  • dans kursuna gitmek istediğini söyle. kursta başka erkeklerle dans etme fikrini bile kabul edemeyecek sen de ısrarla gitmeyi istersen seninle gelebilr.böylece futboldan farklı bir hobi edinir hem de ortak yaptığınız bir aktivite olur

0|0
    0|0
  • futbol oynamak çok kolay bir şey değil ama ben küçükken ögrenmek için az emek vermedim yok olmuyo bi vuruyorum iki metre öteye gidiyor

0|1
    0|0
  • gıtar?

şiir?

serenat?

güller romantızm?

cocugun boyle olması ıçın fabrıka ayarlarına donmesı lazım bu kadar romantıksen okadar romantıgını bulucaksın kımseye sonradan bır olayı enjektelemeye calısamazsın

0|0
    0|0
  • bunları yapmayınca odun mu oluyo

Öyleyse o odunsa sen nesin

0|1
    0|0
  • aman tengrim

coluk cocuk ask yasamasin artik yani en azindan yasadiklarina ask demesin.

1|0
    0|1
  • Onu öyle sevmeyi denesen?

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsa ve hoşuna gitmiyorsa bırak yapmasın.

O seni bazı şeylere zorlasa senin de hoşuna gitmez di mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...