Ona ilgi duyuyorum, o da bana ama belli etmiyor. Ne yapacağım?

suan belki yadırgancam ama çok tuhaf bir durumun içerisindeyim bende tam olarak çözemiyorum sevgilim var evet ama bizim mahallede oturan bir polis memuru var tanışmamız çok tuhaf olsada öldü işte ve numramı istedi verdim tabi bunu sevgilimede soledim benim polislere karşı ilgim olduğunu biliyor o yüzden birşey demedi neyse konuştuk filan ilgi duyuorum oda bana ama belli etmiyor bazen terslio en sonunda yeterbe dedim yoluna bak dedim sonra o beni arıyor ben ters cevaplıorum bana bağırio anlamadım gitti napçam bilmiorum bizim okula gidio kızlarla konusuo offf.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• ufff cok zor bir durum. bir karar vermen gerek iki kişi ile olmaz gibi.

0|0
    0|0
    • ıkı kısı arasında degılım sevgılım var evet onu sevıyorum ama bu salak cocuk bana bı yakın davranıo bı uzak mal gıbı kaldım ortada ..

• sen kontrollu davran her ikisi de seni elde etmek için calısacaklar. birisi elinden kacırmamak için diğeri elinde tutmak için

• ya salak arıo benı konusuo konusuo sonra mesaj atıo arama benı mesaj atma dıe cevap vermıorum yıne arıo

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgilin polislere karşı ilgin olduğunu mu biliyor? Nasıl yani?

0|0
    0|0
  • polislerden seni kıskanıyor seni :D

0|0
    0|0
  • ''Mezhebi Genişler'' sinemalarda:)

0|0
    0|0
  • hımm seni gidi fındık kıran seni

0|0
    0|1
  • selam bende polisim konuşalımmı kısacık bir şeyler özlden

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilin polislere ilgin olduğunu bildiği halde o adama numaranı vermene ve konuşmana göz yumuo çok ilginçç

0|0
    0|0
    • ya bız ılk basta ben polislık yerıne kolay yerleseyım dıe konusmaya basladık bunda bırsey yoktu hem bızım mahallede oturuodu ve polislikte bılgısayarla ılgılenıo ve bende bılgısayar bolumuyum o yuzden numralarmızı verdık sorun oldugunda arıoduk ve bunu sevgılımede soledım tabı ılk baslarda kızdı ama konu benım polis olmam olunca sustu

• arama deyip genede dayanamayıp seni arıosa zaten bağlanmıştır sana.bu bence aklında olsun tavrını ona göre şekillndr

• yaşu anherkes yanlıs anlıo delı olcam

• hehehe kızım polisler çapkın olur bilmiyomusun :)

0|0
    0|0
  • sevgilim olcak polise ilgisi olcak tel vercek bnde normal karsılıcam ha yokya

0|0
    0|0
    • olayı tam anlamadın her halde polıs olamak ıstıorum ve sevgılım bunu bılıo ve o cocuk bana yardım edecek o yuzden numaramı verdım ve polıs olabn kısı sevgılım oldugunu bılıo

• bnce sen polisle çık bırak sevglibi yoksa sevgln hep buynuzlancak aldatmak sadece yatmk degldr ...

• ya oyle bır durum olamaz ben polısı sevmıorum ama salak benı arama dıo sonra kendı arıo sonra mesaj atma dıo aradan 2 dakıka gecıo arıo terslıorum tamam dıo sonra tekrar.

• Hiçbir şey anlamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...