Six pack nasıl/ne kadar sürede çıkar?

Şu an 1.80 82 kiloyum 2 ay içinde 73 kilo seviyesine gelip yağ oranını düşürmeye çalışıcam.

ama şimdi sadece 4 gün cardio yapıp 3 gün çok zorlamadan ağırlık çalışıyorum.bunun dışında hergün

link

bu videodaki hareketleri hergün yapmayı düşünüyorum(gerçi bodyforum da tartışılmıştı bazıları karın kaslarının hergün çalıştırılabileceğini bazıları da dinlendirilmesi gerektiğini söylüyor)

şimdi kilo verme sürecinde nasıl bir çalışma yapmam lazım özellikle de karın kasları için/ya da boşuna çalışmayayım mı cardio yla kas çalışmak boşuna mı

mesela spordan sonra 70 g karbonhidrat almak lazımmış 2-3 muz deniyor.ama ben zaten kilo vermeye çalışıyorum tuvalete çıkmada da sıkıntılarım oluyor.2-3 muz yersem kilo vermem düşer mi ya başka ne yememi tavsiye edersini

karın bölgesinde yağ oranı azaldığı zaman nasıl bir çalışma ile ulaşmak mümkündür?hafta kaç gün kaç saat gibi

kişiden kişiye antremanda antremana değişirde sadece düz bir karına sahip bir durumdan sixpackli duruma kaç ayda dönüşür?ortalama bir süre söylerseniz sevinirim. merak ediyorum.

irademe güveniyorum eğer verdiğim emeğin karşılığını alırsam bırakmayacağıma eminim ama boşa kürek çekmemek için yardımlarınıza ihtiyacım var çok teşekkürler şimdiden

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• spordan sonra karb. almanın pek faydası yok, bu konuda ciddi araştırma yaptım, rahatlıkla söylüyorum. Yağ oranını bilmiyorum ama yakman gerekiyor anladığım kadarıyla, o nedenle bol cardio tavsiyem. Her gün aynı kas grubunu çalıştırman seni ileri değil geri götürür. En önemlisi yağ ve şeker almamaya bak ve uykusuz kalma, vitamin ve mineral al, alkol-sigaradan uzak dur.

0|1
    0|0
    • alkol ve sigara kullanmıyorum zaten.yağ oranım %16 şuan. %8 seviyesine indirmem lazım.ben kendime güveniyorum sonuç aldığımı görürsem bırakmam ama bilgisiz şekilde emek harcayıp şevkim kırılsın istemiyorum

• yağ oranın yüzde 16 ise gayet iyisin, sağlıklı bir insan zaten min. yüzde 14'tür, yanlış yönlendirme kendini. Egzersizleri kısa tut, aç karnına çalışma ve egz. sonrasındaki 2 saat içinde mutlaka protein al.

• ha bir de karnın düzleştikten sonra egzersizleri ağırlıkla yap, ayak bilek ağırlıkları çok işe yarıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor yapan kişiler birtek kardiyo için geçerli değil. Futbolcular tenisciler içinde spordan önce bir tane muz yemelisiniz diye öneriyorlar. Muz kalbe iyi geliyor. Kalp atışını düzenliyor. Yani bir nevi sağlığın için muzu yemen lazım.

Karın bölgendeki yağ oranı azalıp şekillenmeye başladığında bu sefer bacaklarına ve omuzlarına ağırlık ver. Bölge bölge çalıştır vücudunu.

0|1
    0|0
    • ben de görüyorum spor salonunda bile elinde muzla dolaşanlar görüyorum ama genelde muz yiyenler çok fit durumdalar cardio değil de kas ağırlıklı çalışıyor onlar.cardio yapanlar da yemeli mi o soru işareti?çünkü biraz araştırdım o muz yemenin sebebi kasların yoğun çalışma sonrası ihtiyacı oluyormuş ama ben o kadar yoğun kas çalışmadığım için almalı mıyım bilemedim.gerçi tenisçi ve futbolculara öneriyorlarsa ben de yesem iyi olur sonuçta onlarda cardio yapıyor bir nevi.

• Evet sende 1 tanecik ye. Dert etme bunu.

• muz güzel ama en yüksek kalorili meyve, 100 cal falan.

Erkekler Ne Diyor 3

• Verdiğin link sixpack için çok güzel. Bende onunla çıkarttım. Bu hareketleri 2 günde 1 olacak şekilde yapmanı öneririm. Yağlı yiyeceklerden uzak durup kardiyoya yüklen.

1|1
    0|0
    • peki setleri hiç arttırdın mı ilk gün kaç set yapıyorsan 1 ay sonra da aynı sayıda yaptın?birde sen kaç ayda sonuç aldın hatırlıyor musun

• Başlangıçta setler ve sayım azdı. Zamanla arttırıyorsun. Vücudunu dinlemelisin. Vücudun sana yetmediğinde haber veriyor zaten. O zaman kademeli arttırırsın. Ben bu spora zayıf ve yağ oranım düşükken başlamıştım. 3 aydı yalan olmasın çıkarttım. Burda yağ oranı çok önemli. Vücut yapın yağlı değilse kolayca çıkartabilirsin. Kolay gelsin.

• 2-3 muzmu hergün 2-3 muz yesen kabızlıktan çıkamazsın. sen 1 muz,biraz yogurt 1 tanede tatlı ye yeter bro

0|0
    0|0
    • ya söylemesi ayıp bende zaten kabızlık var 1 muz bile yesem mi diye o yüzden düşündüm.bilemedim ya kasları kaybetmeyelim derken kilo vermeyi engellemeyeyim de

• spordan sonra karbonhidrat ve şeker ihtiyacını başka birşeyle gider mesela 2 tane halka tatlı ve yogurt tüket

• baklava 3ayda düzenli çalışırsan çıkar yeminnen:D

0|0
    0|0
    • 3 aysa süper ben en az 6 ay 1 yıl diye duymuştum.

• sıkı çalışırsan aksatmazsan 3 ayda baklavalar çıkıo bro:D

Yükleniyor...