Ayrıldınız, unutamadınız sevgilinize geri dönmeyi gururunuza yedirebilirmisiniz?

Ciddi düşündünüz sevgilinizle, Sana karşı bir şey hissetmiyorum diyerek affet beni terkedildiniz sevgilinize, ne yapsanız da unutamadınız, her an aklınıza kemirdiği, kişiye tekrar dönmek için bir şey yaparmıydınız. Ömür boyunca keşke bir şeyler yapsaydım demek istemiyorum

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• sonunu görseydin hiç durmam dönerdim. yemişim gururumu der dönerdim. ama sonu yoktu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ayrıldığım kişinin karakteri ve bana olan sevgisi önemli kişiliği sağlam biri olursa ve o da beni hala seviyorsa yani dönmem mantıklı ise gurur yapmazdım bu konuda dönerdim

0|0
    0|0
  • sana karşı bişeyler hissetmiorm dierek terketti beni ve sonra tekrr dönmek istedi.kabul etmem sonçta güvenemem bir daha.tekrr beni bu nedenle bırakmıcağının garantisi yok zaten seven adamda böle deyip ayrılmaz

0|0
    0|0
  • Eğer hala bana karşı hisleri varsa, başka birisiyle beraber değilse olabilir. Ama o da kendi yoluna farklı birisiyle devam ettiyse dönmeye çabalamazdım.

0|0
    0|0
  • sonu olsaydı dönerdim gurur neymiş gurur şeytandandır :))

0|1
    0|0
  • dönerdim dönerdim.

0|0
    0|0
  • Aşkta gurur olmaz dönülür elbet ama bir de şu var ömrün boyunca aklına gelen acaba benim zorumla mı bana döndü hala beni sevmiyor mu gibi sorulara direnmen lazım

0|0
    0|0
  • sana karşı birşey hissetmiyorum diyen birine dönmezdim heralde beni sevdiğine inandığım ama bana anlaşamıyoruz dediği için ayrıldığım kişiye bile dönüp ben degişirim diyemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...