Anlattığım durumda siz olsaydınız kararınız ne olurdu ?

Daha önce birbirinizden hoşlanır gibi olduğunuz, beraber büyüdüğünüz ve yıllarca aynı apartmanda oturduğunuz ailelerinizin kardeş gibi olduğu biri var. Size zamanında kardeş olarak değilde başka gözle bakmış ve bu hareketlerine yansımış ama aradan 1 yıla yakın zaman geçmiş yine aynı apartmandasınız ama birbirinizden haberiniz yok ve başkasıyla çıkıyorsunuz. O aklınıza gelince aranızdakilerin sadece geçici bir hayranlık olduğunu anlıyorsunuz. Ama bir kızla birlikte olduğunu öğreniyorsunuz ve kız onu sizden uzaklaştırıyor görüşmenizi istemiyor. O kızı her gördüğünüzde ve ikisinin fotoğraflarını gördüğünüzde çok kıskanıyorsunuz. Ne yapardınız ? Nasıl bir çözüm bulurdunuz ? Sonuçta bu kolay bir durum değil.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sonuç noldu ...

1|0
    0|0
    • Ben sevgilimden ayrıldım o da ayrıldı tartışmalı bir şekilde. Birbirimizin değerini anladık ama hala açılamıyoruz .

• :D Tabii tabii biliyorum :D

• fazla da naz yapma Sudenaz )

Erkekler Ne Diyor 6

• unutmaya çalışırdım

1|0
    0|0
  • Özel bir çaba sarfetme :) akışına bırak su akar yatağını bulur

1|0
    0|0
  • platonık bı ask hıkayesı bence sadece sen hoslanmıssın gıbı oldu...eger o hoslansa ıdı ya da aranızda bı bag olsaydı ınankı aranızda cok guzel seyler olurdu

0|0
    0|0
  • çoçuğun duygularına cevap vermemişsin üstüne sütün egon için başkalarıyla çıkmış ve çoçuktantanda oturup seni beklemesinimi istiyorsun ? ya çoçukta misilleme yapıyorsa?

?

0|0
    0|0
    • Hayır karşılıklı bir hoşlanma gibi bişey olmuştu ama ailelerimiz var arada hani abi kardeş ilişkisinde büyüdük ama aramızda 1 yaş var. Yaz bitince iletişimimiz koptu o zaten futbolcu aynı apartmandayız ama hiç görüşemedik. Ben biriyle çıktım o da öyle tabi. Ama misilleme değil. Çünkü bana sıcak davranırkende başka kızlarla konuşuyordu.

• bu durumda güzel bir ilişkinin başlancını o,nun yapması gerekir tabi ama bu zamana kadar yapmadıysa bilemem.

• ya dürüst ol tut kolundan anlat ya da bırak akısına ucup gitsin :)

0|0
    0|0
  • yapış kızın yakasına :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• açık yürekli ol söyle eğer ilgi varsa tabi yoksa çekil

0|0
    0|0
Yükleniyor...