Her gün yuruyus yapiyorum?

Her gün ya da haftada en az 4/5 gün 20 ya da 30 dk iki set olarak yuruyus yapiyorum koşu bandinda 3.0-3.8 arasinda oluyor hiz sizce sikilaşmami saglar mi ya da kilo vermemi? ne ise yarar? farkli bir şekilde mi yapsam?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyüş faydalıdır yağları yakar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Beslenmene dikkat et ise yarar yoksa bosa

1|0
    0|0
  • Pek faydası olmaz. Spor bilinçli yapılmalı. Bu ilk olarak yeme içme uyku düzenin gibi konularla başlar spor salonunda hangi hareketleri ne şekilde yapacaginla biter. Bencebu spor salonunda git

1|0
    0|0
    • Ben bunu spor olarak değil de daha çok hani hareketsiz olmuyum diye yapiyorum ve bir faydasi olsun istedim spor salonuna gitcek vaktim yok en fazla bunu yapabiliyorum yani

• yaşına bağlı olarak spor değişmeli. genç kişilerde metabolizma zaten hızlı dolayısıyla yürüyüşten pek verim alamazsın. sağlarmı biyolojik açıdan sağlar ama nerenin sıkılaşmasını istiyorsun orasıda önemli vs...

1|0
    0|0
    • Bacaklarin sikilasmasi o zaman 4 set halinde 10 ar dakika 4.0 hizda mi kosuyum?

• denemekten öleni görmedim :)

• Devam et kilo verirsen ama beslenmenede dikkat etmen lazım eğer imkanın varsa yürüyüşünü dışarda yap koşu bandı diz eklemlerine zararlı oluyor

0|0
    0|0
  • evet saglar

0|0
    0|0
  • Hafif tempo 3 km koş beton kız ol yürüyüşden 4 kat fazla ve hızlı sonuç alırsın ilk 1 2 hafta zor gelir alışırsın sonra son 200 metre depar at 😀

0|0
    0|0
  • İlk yarim saatten sonra yaglar yanmaya baslarr

0|0
    0|0
  • iyi ama devamli yap

0|0
    0|0
  • Az yemek ye :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabi ki kilo vermenize yardımcı olur lakin vudunuzun hep aynı kas gruplarını çalıştırmiş da oluyorsunuz yürüyüşün yanında farklı hareketler de denemenizi tavsiye ederim

1|0
    0|0
Yükleniyor...