Hey millet bu ne edmek oluyo şimdi ?

eski sevgilim için o kadar çabaladım baktım hala aynı sonunda umrumda değilsin artık dedim şimdi mesaj attı mesaj şu:

Millet nişanlım sanıyomuş seni hangi nişanlı bukadar vicdansız olur peh nişanlıya bak. Elimizde yüzügümüz olmasa bile gönülden nişanlıydık senle ben ben hep pişman olucam benim olmadığın içiin ama sen hiç pişman olmycaksın bensiz kaldığın için Yazık. yazmış

halbuki hiç vicdansızlık yapmadım ve hiç pişman değildi beni üzdüğü ve dediği hakaretler için neden ya neden artık seni istemiyorum diyince götünüz tutuşuyo öyle dank ediyo ?

Güncellemeler:
kızlar erkeklerden ses yok :D neden acabaaa :S:S
hiç bir şey yazmadım cevap atsam mı acaba ?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• her erkek aynı deyil bende bir erkeğim ama bence fazla abartmış kendini beğenmiş sende de hata var sende sözlerini ölçerek ve tartarak konuş ozamn sorun çıkmaz

0|0
    0|0
    • abartmamış ben sevmey abartınca tavan yapmış ! yaptı daha doğrusu

• aynen birine hak ettiğinden fazla değer vermiyeceksin bende bu hatayı yaptım

Kızlar Ne Diyor 6

• seviyor belli sinirden ne dedigini bilmiyor bence

0|0
    0|0
    • kahpe dedi ya daha dün arayıp küfürler etti hiç bişey demedim ki kahpelik yanımdan geçmez ilk çıktğmdı hiç bir erkeğe bakmam etmem dediklerinin ne kadar ağır şeyler olduğunu anlamıyo mu ? çocuk büyütemem ki artık denedim çok olmadı ben napayım ne diyim şimdi

• ozaman sen haklisin hic takma cok iyi yapmissin bugun öyle diyen yarin ne der hic düsünme o hatasini anlasin

• he yaprağım he de.

0|0
    0|0
  • Kaybettiklerinde değer veriyorlar,ondan canım..

0|0
    0|0
    • malesef şimdide ben onu istemiyorum

• salak mi ne o oyle hem suclu hem guclu

0|0
    0|0
    • vallahiya bir sene boyunca anamdan emdiğim sütü burnumdan getirdi gözüm hep yaşlıydı şimdide ben vicdansız oldum yakasını bırakınca acaba hakkımda güzelkızmış falan mı dedilerde pişman mı oldu ondan ?

• hmm hiçte yazasım yok ama knşasım yk

• bosver ozaman

• tutuştu yanıyo da ondan :)

0|0
    0|0
  • vuvv öpüldün şeker:D

0|0
    0|0
    • ohhh sagol beebyim sende öpüldün :D napsak şimdine desem ben buna ?

• içme bak biz içiyoruzda ne oluyor çaktırmadan al suradan bir dal:Dohh mis dur yakıyım

• :D canımçekiyorr ama içmiycem dayanıcam :)) bidekendimi zehirleyemem zatenbir sene boyunca zehirledi beni kendisiyle

Yükleniyor...