Fitness yapıyorum arkadaşlar bir ciddiye alıp cevap verir misiniz?

Ya arkadaşlar mahalle de değil ne çok lüks ne de çok basit bir yere gidiyorum. Sadece insanları beğenmedim pek neyse konumuz bu değil...

Ya arkadaşlar ben çok sabırsız ve aceleciyim. 1. ayın sonunda neler olur 2. ay sonra 3. Benim göğsüm 90 belim ince kalçam çok büyük basenim ve bacaklarım çok var mesela. Göğüslerim dikleşir mi? Bacaklarım erir mi? 2 saatte yakın salondayım çok duruyorum. Ama of işte yürüyüş bandında acayip sıkılıyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Seni anlıyorum. Çünkü gerçekten senin durumlarını bende yaşadım kilolar insanı sürekli rahatsız eder baksan o kadar kilolu ya da yağlı biride değilsindir. Spora yazılır deli gibi çalışırsın ve karşılığını alırsın. Eğer azimli ve kararlı olursan 2-3 ayda herşey yoluna girer.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• bak şmdi öncelkle strese girmiceksn yane acaba bir ayda şöle olurmu böyle olurmu diye düşnmiceksn çalışıcaksn antrenörünün dedğinide yapıcaksn gerisini Allahtan bekliceksn öyle iki üç aya biraz olablr istedklern

1|0
    0|0
  • çok durmakla olmuyor düzenli doğru beslenme ve süreklilik önemli bu sporda bende 1 senedir yapıyorum sana şöyle söyliyim 3 aydan aşşağı gelişim göremezsin

1|0
    0|0
  • hacim bende oyleyim 1.5 saat iİdeal setlerini cogalt 2 kg daha ekleyada 5 sana gore
    2 gun git 1 gun dinlen. en az 6 ay. mis cunku 2 ayda domates bile yetismiyo:)

1|0
    0|0
  • Şunu söyleyebilirim emek olmazsa olmaz. Ben 4 ay gittim salona sonra 1 yıl gitmedim bana + kilo olarak geri döndü şimdilerde ise Göztepe-Konak arası koşarak mekik dokuyorum. Sana tavsiyem bir ay gidip yok dayanamıyorum olmuyor diyeceksen hiç gitme 😉

1|0
    0|0
  • erir

0|0
    0|0
  • Iki ciddiye alip cevap veriyorum

0|0
    0|0
    • hadi

• 2.3 ay sonra etkisini farkedersin sürekli de yapma vucudun dinlensin biraz 2 saat cok günde 1.5 saat yeter

• ciddiye aldım ama cevap vermem

0|0
    0|0
  • Bizim fitnessta ki kız gibi olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...