Bugün fitnessa başladım ve size sormam gerekenler var yardımcı olur musunuz?

3 ay devam edicem, sizce 1. ayın sonunda 2. ayın sonunda neler olur?
Yarın program vericekler, squat felan baslıcam...

Ya arkadaşlar yürüyüş bandında felan acayip sıkılıyorum bisiklet eliptik zaman geçmiyor resmen :)) Eğlenceli hale nasıl getirebilirim?
Hamlayınca gitmek gerekir mi?
Regl oldugumuz da?
Spordan önce ve sonra nasıl beslenmemiz gerekir?

Bir de anlayan varsa beden ölçüm ve vücut oranım şöyle;
KOL:24 OMUZ:97 GÖĞÜS:89 BEL:67 BASEN:96 BACAK:54
YAĞ: 27.8 SU:51 KARIN YAĞ: 1 KAS: 42.3 KAS KALİTESİ: 5 KEMİK KİTLESİ: 2,3 BAZAL METAB.: 1396

Ayın sonunda nolcak bakalım :)) bana sadece bacak fazla geldi diğerleri çok da anormal değilmiş. :))

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru beslenme adına mutlaka bir diyetisyenden beslenme programı almanı öneririm. Şimdiden başarılar!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Regl olduğunda da aksatma sadece daha hafif hareketler yapabilirsin zor oluyo diyosan. Hatta stresini alır pmsi daha kolay atlatırsın :D vücut ölçülerin harika bu arada istediğin sonuca kısa zamanda ulaşırsın

1|0
    0|0
    • gerçekten mi? fazlalık nedir sence?

• yağ oranın fazlaymış onu 20-25 arasına indirmeye çalış, zaten o yağlar da göbekte birikmiş 67 fazla biraz ama 60 oldu mu senden taşı yok etrafta :D

• göğüs kalça dokinmim mi :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğlenceli hale güzel bir müzik eşlik edebilir veya vücudunun değiştiğini görünce sevmeye başlayabilirsin, sabah veya ikindin koşmaya git ben öyle yapıyorum çok eğlenceli.

Hamlama ilk bir haftada geçer 1 gün dinlenme öneriyorum sonra da yavaş yavaş yaparak atarsın hamlığı, arada bir kas ağrın olabilir ama ilk baştaki kadar değil.

Regl zamanı fizyolojik olarak bir zararı var mı bilmiyorum ama en ağrılı günlerinde dinlenmek güzel bir çözüm olabilir.

Bu soru ne istediğine bağlı ciddi bir kas artışı istiyorsan değişir veya zayıflamak istiyorsan da değişir. Spordan sonra çikolatalı süt tavsiye ederim, hem tadı güzel tabi bana göre ayrıyeten protein ve en önemlisi boşalan glikojen depolarını dolduruyorsun.

0|0
    0|0
  • başta hep sıkıcı gelir. bir haftadan sonra alışırsın zevkli gelmeye başlar.

1|0
    0|0
  • Egitmenine sor bunlari daha iyi cevaplar

0|0
    0|0
  • Göbeğin varmı? 3 ay yapıp birakicaksan hiç başlama bunun devamını getirmen gerekiyor uzun zamandır fitness yapiyorum yapıp birakirsan hiç bir anlamı kalmaz özelden yazarsan daha detaylı anlatırım

0|0
    0|0
  • 3 ayda hiç bişey olmaz boşa yorulma bari otur evde.

0|0
    0|0
    • benim vücudumu benden daha mı iyi bilcen

• ben kolay kilo veren biriyim

• Kilo vermek başka bişey. Squat diyorsun onun 3 ayda bir sonucunu göremezsin ondan bahsediyorum.

• Motive ol beslenmek cok onemli videolar izle basaranlari gor

0|0
    0|0
  • tamam olur öyle

0|0
    0|0
  • yaş boy kilo?

0|0
    0|0
    • 1. ayın sonunda ne olur?

• daha yeni başlıyacağın için vücudunda haraket için çalışan temel kaslar var onların gelişimi olacağı için çok fazla birşey bekleme ama 2 aydan sonra büyük değişim başlar tabi düzenli yaparsan

• Düzeni yap hic aksatma sporunu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• canim benim o surede ek bir sey olma kaldiki olculerinin iyi olmasi iyi karin kasi falan yapmana yardimci olur

0|0
    0|0
  • Fitnes'a başlıyan herkes soru sormaya başlıyor buda demek oluyor ki fitness hocaların çoğu işe yaramaz.

0|0
    0|0
    • 1 hafta giden kendini hoca zannediyor salonlardakilerin zaten kendinden haberi yok çok doğru söyledin :))

• @Jet-nicki Oda ayrı bir mesele zaten geçen bir herif bakın o hareket böyle değil şöyle dedi size yardımcı olayım isterseniz dedi gerek yok saol dedm mort oldu gitti 2 kas yapıyorlar kendilerini hoca sanıyorlar hemen

• Keşke kas yapsalar da konuşsalar ayar oluyorum böyle tiplere anlamsız öğütler havada uçuşuyor her yaptıkları yanlış. yazik yeni başlayanlar da bunlara kanıyor. farklı bir hareket yaptığımda mesela yanıma gelip bu ne işe yarıyor demezlermi sonra sinir oluyorum. hiç muhattap olmaya gelemiyorum bu tiplerle..

• şarkı dinle koşu yaaprken iyi olur bişeyler hakkında düşün kaptırır gidersin zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...