Hoşlandığınız kız, eski erkek arkadaşını unutamıyor?..

Bu duruma yaklaşımınız nasıl olur? Uzaklaşır mısınız yoksa daha çok bağlanır mısınız? Fikirlerinize ihtiyacım var! Şimdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• acik acik söyledimi unutamadigini yani bende acik acik konusurdum unutamiyomusun ? evet derse tamam ozaman benle ne isin var dersin uzaklasirdim yani bile bile ne kadar insan katlanirki bir yerde patlarsin gücüne gider aklindan cikmaz bugun rahatsiz etmese yarin eder hep aklina gelir...

0|1
    0|0
    • normal konusuyoruz cok ıyı bırı cok eglencelı... ondan hoslandıgımı bılmıyo zaten. konu acılınca onu unutamadıgını falan soyluyo. muhabbetı cok sarıyo, uzun zamandır bırıyle konusurkn bu kadar mutlu oldugumu hatırlamıorum. napacagımı sasırdım

• ha ben sandim cikiyorsunuz, taman ozaman zamana birakirdimşu anyani kesinlikle teklif etmezdim normal arkadasca konusuyor gibi konus senden hoslanirsa anlarsin bahsetmez erkek arkadasindan falan amaşu anbelliki düsüncesi yok o konuda sende o konulari bir kenara atmaya calis dostca yaklas zaman ne göstericek bakarsin .. ya unutur cok anlasirsiniz ya unutamiyodur sen unutmalisin onu ozaman baska care yok gibi

Kızlar Ne Diyor 5

• uzaklaş o kızdan arkadaşım.kız o cocugu unutamadığı sürece yeni bir ilişkiye hazır olmaz istemezde zaten.hadi bir şekilde ilişkiye başlasa sen üzlürsün üzer kız seni.yada sende hep şüphe olur unuttu mu onu doğru mu söylüo o çocukla beni karşılaştırıo mu vs.kafan rahat olması için aşk acısı çekmeyen birini bulmanı tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • muhabbetı cok sarıyo benı ya ve uzun zamandır kımseyle konusurken bu kadar gulmemıs bu kadar mutlu olmamıstım... onu ıstemıo ama unutamıo da. onla olmayacagını bılıorum ama gozum arkada hıssedıorum dıo. bu yuzden kafam karısıo

• bence senn ki hoşlantı değil bağlanma.seni iyi hissettirdiği için böle çekici gelio.sana bunları yapmayı bıraksa sende unutursun

• uzaklaşrm..

0|1
    0|0
  • ne beğlan ne uzaklaş. sadece ona yanında olduğunu hissettir derim.

0|1
    0|0
  • Buna ne erkek ne bayan tahammül etmemeli bence,hele ki kıyaslamalar yapıyosa

0|1
    0|0
  • unutamıyosa unuttrrum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Eski erkek arkadaşını unutamadığını sana belli ettiğine göre, seninle ne demeye arkadaş olmuş. Ondan uzaklaşmalısın. Bir gün mutlaka eski erkek arkadaşı ile birlikte olacaktır hoşlandığın kız.Benden söylemesi kardeşim.

0|1
    0|0
    • arkadasız ya o bılmıyo ondan hoslandıgımı

• bellı edıorum sanırım farkedıodur buyuk ıhtımal ama bana umut verıcı bse yapmıo. arada sakalasıoruz falan ama saka yaptıgını cok vurguluyo. oyle de olunca bse yapamıorum

• O zaman yazdıklarına göre, seninle resmen oynuyor. Her bayanın hoşuna gider, erkeklerin kendisinden hoşlanması. Artık karar senin kardeşim.

• Uzaklaşırım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...