Boksa başlıyacağım sizce çok geçmi?

Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım 185 boyunda ama zayıf biriyim 67 kilo dövüş sporlarına bir ilgim var ama şimdiye kadar hiç gitmedim sadice severim izlemesini ama şimdi boksa başlamayı düşünüyorum çok iyide dövüşürüm genelde zayıf olmama rahmen iyii dövüşürüm yumruğum sağlamdır. Sizce ben çok disiplinli ve çok çalışarak başarılı olabilirmiyim bu konuda çok ciddiyim ve takıntılı bir insanım kaybedecek fazla bir şeyim yok o yuzden çok çalışacağım ama yaş olarak geç kaldığımı düşünüyorum ama boksa geç yaşta başlayıp profesyonel olan boksörler çok var sizce başaralı olabilirmiyim?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Geç kalmış sayılmazsın başla. Kickboks antrenöruyum bu arada daha geç başlayanlar var.

0|1
    0|0
    • çok geç olmadığını bildiğim için başlıyorum ama ectomorph vücut tipili biriyim ve doğal olarak zayıfım sizce hem boks hem body yapsammı iyi yoksa bodye başlayıp biraz kalıplaşıp oylemi gitsem bir 7 8 kilo alıp oyle dahamı iyi olur çünkü boks kickboks antramanları ağır olduhunu duymusutum?

• teşekkür ederim verdiğin bilgiler için

• Rica ederim bol şans 👊✌

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle diyim sana. sporun yaşı olmaz. boksa gidiceksn maçlara felan çıkmak istiyorsun sanrm çıkmanda lazım sonçta hani bişeyler yapmak istiyorsan. 67 kiloda ne boksörler var ve büyüklere giriyorsn büyükler çok zor ama baya çalışman gerekecek ama sporun yaşı olmaz bunu unutma :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mılyondolarlık bebek fılmını ızle☺️Sana ıyı motıve olcagını dusunuyorum gercek bı hıkayeden alıntı ve hıc bısey ıcın gec degıl yeterkı sen ıste

0|1
    0|0
  • 9 yaşında başladım 18 yaşındayım profosyonel olarak ilgileniyorum esneklik bu saatten sonra zor bazı aret aekwondo tipi şeylerde ben MMA cıyım kick boksla başlayabilirsin :)

0|1
    0|0
    • sence boks mu yoksa kickboks'a mı başlasam kickboks için bacak esneklik konusunda sıkıntı yaşayabilirm ama elim gerçekten ağır hızlı ve reflexlerim çok hızlıdır ama hangisinde başarılı olabilrim maçlara filan çıkmak istiyorum

• kick boksa başla bacakta sıkıntı yaadığını düşünürsen boksa geç

Erkekler Ne Diyor 2

• Degil badla

0|0
    0|0
  • Olursun niye olamıyacaksın sıkı çalışırsan çok uzun sürmez baya ilerleme kaydedersin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...