O olmasa da olmuyor olsa da olmuyor ama her şeye rağmen seviyorum. :'(

Sevdiğim kişi ilk olarak en yakın arkadaşımla çıkmadan önce seviyordu tartışma yaşadılar o çocuğuda bende seviyordum bana çıkma teklifi etti bende kabul ettim meğersem en yakın arkadaşımı kıskandırmak içinmiş 1günde bitti böyle 6 ay felan sürdü ilişkileri arkadaşım mutlu olsun diye kaç kez barıştırdım sonra en sonunda biter gibi oldu baya konuştuk ciddi gördüm çocuğu faceden sana bişi söylicem dedi bana girdiğimde bana çıkma teklifi etti. o da 1gün sürdü en yakın arkadaşıma seni seviyorum mesajı atmış felan 4gün sonra geldi yine barışalım felan telefondan seni çok seviyorum mesajları erkek kankalarımda baskı yapıyolar çık çıkarsam dicekler arkadaşını bıraktı enykn arkadaşının sevgilisiyle çıktı diye en sonunda en yakın arkadaşın mı ben mi dedi bende arkadaşım kalıcı ama sen gidicisin dedim ozaman kanka olalım felan dedi bende tamam dedim ama seviyorum hala onu hemde çok olsa bir türlü olmasa bir türlü

ne yapmalıyım fikir verin hep ağlıyorum üzülüyorum

Güncellemeler:
Yardımcı olun lütfeen
Arkadaşlar başka cevaplarda bekliyorum sizdeen nolur yardımcı olun

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• o kişiyle bir daha konuşma görüşme çünkü o seni sevmiyor sadece kullanmak istiyor bu benim yorumum birde benim yakın arkadaşımın sevgilisiydi diyorsun iki dünya bir araya gelse ona o şekilde bakmaman lazım öncelik olarak insanın kişiliğidir diye düşünüyorum ben öyle bir şey yapsam kendimi asla affetmem kendini o arkadaşının yerine koymayı bir dene nasıl bir durum olduğunu sorgula öyle karar ver derim bu benim görüşüm...

1|0
    0|0
    • ama gönül bu otada konuyo bokada her türlü o arkadaşım benim yerimde olsaydı aynı şeyi yapardı çıkardı asla beni dinlemezdi ya da bana dinler gibi gözüküp gizli gizli çıkardı bundan eminim kaç yıllık arkadaşım sonuçta

• gönül kısmında sonuna kadar haklı buluyorum sizi doğru ama arkadaşın yapabilir önemli olan sizin yapmamanızdır ...işin zor biliyorum gönül sonuçta ama baz<ı değerleride düşünmek gerekir..

Erkekler Ne Diyor 5

• yardımcı olalım. sen bu cocukla muahbbetini kesmelisin. seni mutlu etmez. etmeyecekte. yeni birini bulursun ama yasın daha kucuk. biraz kendini tanı. kendine deger ver.

0|0
    0|0
    • yorumun için sağol iyi geldi bilmiyorum ne yapıcağımı çok üzülüyorum tekrar beni kandırır yine barışırsam yine gerizekalı yerine koyulmuş olucam aynı sınıftayız bide

• tam olarak onu nasıl unutabilirim yoruldum artık

• onu düşünmeyerek. baska ilgi alanları bul kendine. aklını daha cok kullan. duygularına yenik düşme. gez seyehat et. heyecanlı adrenalini yuksek sporlar yap. ara sıra dağıt kendini ara sıra topla. dunya senin etrafında donuyormuscasına yasa..

• Aşk seninki büyük aşk hatta lakin canın çok acıyacak malesef gelecekte de. Dert etme ama bir gün son bulacak..

0|0
    0|0
  • aşkın peşinden git

0|0
    0|0
  • Bu çocuktan sana bir fayda kazandırmaz seni hep kullanmış bence

başka aşklara yönel

0|0
    0|0
  • ölelim mi amk.. işimiz gücümüz yok.. seni mi avutucaz.. kullanmış seni daha ne soruyon

0|0
    0|0
    • Siktir lan ozaman cevaplayıp sinirimi bozma beni germe

• yalanmı.. 2 gün sonra yine seni seviyorum der.. kaşarlık diz boyu

Kızlar Ne Diyor 3

• o nasıl arkadaşlık ilişkisi öyle ya. üçünüz elele tutuşup selanayı çağırın siz o çözer meselenzi.

1|0
    0|0
  • hemen pes etmis birincisi

bi arkadasina bir sana asilasina izin vermemelisin

sevmemeye calis unutmaya calis

böyle kisiden hayir gelirmi ileriyi düsün

ve düsündükce bu konulari bozulur insan ya bence bosvermelisin en iyisi ya tamamen kes kontagi vea kankice konus sogursun gördükce bu konulari zaten bence

0|0
    0|0
  • takdir edilecek bir insansın gerçekten..ama bence ciddiyetsiz biri,değmez.kişiliği henüz gelişmemiş sanki.sevme diyemem,gönül bu ama arkadaşını seçerek iyi yapmışsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...