Fitnessla ciddi ugrasanlar bakabilirmi?

Fitnesa baslayali 1 ayi gecti 62 kiloyum Şu an benim yagli bir vucudum var ben genelde makinalarla 20.25 kilo calisiyorum vucudumda pek bir degisiklik yok sorum protein tozu almak istiyorum sadece spordan cikarken icmek icin ama kilo yapmasin istiyorum kesinlikle kas oranimi arttirmaliyim. eve aksam. geliyorum ve pek duzgun birsey yiyemiyorum cokda param yok uygun fiyatli whey protein almak istiyorum hangi marka almaliyim? Haftada 4 gun spordan sonra icsem faydasini gorurmuyum

Güncellemeler:
Tozu aldim diyelim evde hazirlayip gotursem 1.2 saat sonra spor btince salondan cikinca icsem olurmu? Yoksa yapilip hemen icilmelimi ordami tozu karistirmaliyim. meyve suyu yafa normal suylami karistiriyoruz

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Uygun fiyatlı istiyorsan hardline al

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• eğer beslenmen düzgün ve düzenli değilse, protein tozu hiçbir işe yaramayacaktır..
    1 aylık fitness suplement kullanımına başlamak için yetersiz, alacağın suplement sana hiçbir fayda sağlamaz..
    unutma ki protein tozu sihirli değnek değil en fazla bir öğünde alacağın protein ihtiyacını karşılamaya yarar bu yüzden 3-4 ay sonra gelişim sağlayamazsan kullanmaya başlarsın..

0|0
    0|0
  • 1 protein tozu kilo aldırmaz zayıflatmazda sadce spor sonrası zedelenen kasların daha hızlı onarmasına yardımcı olur kas kütleini daha rahat arttırırsın yağlı bir vücudun varsa eğer hafif ağırlık yüksek tekrar yaparsan daha fit bir vucut yolunda ilerlersin 20-25 kilo bir bayana göre çok eğer az geliyorsa 10 tekrar yapıyorsan bunu 16 ya 18 e çıkar

0|0
    0|0
  • Bircok supplement hakkında bilgim var.
    Ancak aradığın fiyat aralığı nedir?
    En iyi fiyat/performans bakimindan
    protein tozu: Optimum Gold Whey.
    kilo yapmaz. Ancak bundan önce senin icin asıl önemli olan ne çalıştığın ve nasil beslendigin?

0|0
    0|0
    • Smdilik 50 100 civari uygun bisey ariyorum ama arkadaslar biraz bekle demis hocalar agirligi arttirarak az tekrar yaparsan kaslari daha cabuk parcalarsin dedi bana

• Senin amacın yağ yakmakmı kas yapmakmı?
      Hocanin dedigi gibi yaparsan zamanla kol kasın büyür. Kadında itici duruyor

• Protein tozu yağ oranını arttırmaz. Eksik kalan Protein ihtiyacını karşılar. Yağ oranın azalsın istiyorsan ağırlık değil kardio çalışacaksın

0|0
    0|0
  • protein tozu kilo yapmaz tam tersi spor sonrası kullanım bazı metabolik sebeplerden yaü yaktırıyor. su ile tüket

0|0
    0|0
  • kesinlikle protein kulanmazsın imkansız sen kendini dahada yaglandırmaya çalışıyorsun.. ve güzel arkadaşım agır çalışmak yagları katılaştırır hafif çalışmak yagları parçalar bunu unutma

0|0
    0|0
  • bak yeni çıktı ben kullanıyorum 70 lira kampanyada 1 kilo xpro protein7. com dan bulabilirsin hertürlü proteini kullandım sorularınıda alabilirim :D

0|0
    0|0
  • Serbest ağırlık çalışmaya başla makinadan kurtil

0|0
    0|0
  • ciddi uğraşıyorum da ne istediğini anlamadım

0|0
    0|0
  • temel beslenmeni dengeli yapmalısın. yapmıyorsan çözüm olarak protein tozu kullanman çok doğru değil. protein tozu vs preparatlar genelde temel beslenmeni yaptıktan sonra ek takviye amaçlı kullanılır. 1 aylık spor geçmişinle protein tozu kullanmak istemeni çabuk sonuca ulaşmak için anlaşılabilir ama doğru değil. sağlığın için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...