Ronaldo olmasaydı GS turu geçer miydi?

Evet Madridle eşleşme gününden bu yana Ronaldodan korkuyordu,ve korktukları başlarına geldi,2 maçta ilk golleri ve toplam 3 gol atdı,Ronaldo olmasaydı Gs turu geçermiydi sizce?,Adamların diğer forvetleri o kadarda iyi değil gerçekten

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• ronaldo kimi yakmamışki

1|1
    0|0
    • evet gol kralı

• evet aynen böyle maçlar ronaldoya vız gelir ronaldo büyük maçlarda büyük takımlara gol atmış insan allah aşkına ben ronaldonun gsye gol atmamasına hiç şaşırmadım :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Ronaldo iyi adam tartışılmaz büyük yıldız.3-0 rahatlığıyla bile ve kendi de rahat oynamasına rağmen 2 tane gol attı.

0|3
    2|0
    • real madrid çok rahattılar tabi bunlar nasıl olsa bize gol atmazlar 3-ilk maçta 3 attık sonra skor 1-0 olunca daha rahattılar tabi bu kadar rahatlık onlara battı onlarda 3-1 den sonra ciddiye aldılar maçı :)

• şimdiden gol kralı

• maçı izledinse galatasarayın maçı kazandığını aslanlar gibi mücadele ettiğini görmüş olman lazım

1|0
    0|0
  • olmasaydı diye birşey yok sonuçta vardı ve işi bitirdi adamım :D

0|0
    0|0
  • Tabi ki geçerli adamlar 2. maçta 2 gol attı ikisi de Ronaldonundu. Ama GS 3 gol atınca ve onlar kırmızı kart yeyip 10 kişi kalınca sıkıştılar bakma sen :)

0|0
    0|0
  • Hakem yıktı maçı...

0|0
    1|2
  • tek ronaldoyla olmuyo o is kaldiki 2 macta da hakem aldi maci . tek ronaldoluk is olsa al onu fenevvvv bahceye kurtulurlar belki

1|0
    0|0
  • hakemli ronaldo diyelim

0|0
    0|0
  • fenerliyim ama galatasaray bizden bir adım önce beşiktaşı demem gerek yok bursaya yenildi. bu sene sampıyon fb olur inşallah ama gs alıcak gibime geliyor:(

1|0
    0|0
  • Soru nerde soru yazmamissin

0|0
    0|0
  • Adamlari titrettik haberleri izlemiyormusun sen akillarini kacirdilar korkudan kimmis ronaldo hakem ofsayttan gol verdi ronaldoya boyle ronaldo olmus demekki yaziklar olsun

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• fb li olarak gs yi sonuna kadar destekliyorum ama zaten ronaldo maçta yoktu sadece gol attı onun yerine kim olsa atardı o gölleri

0|0
    0|0
    • yok ya,adam saglam oyuncu ,takimini sirtliyor

• yav saçmalama körü körüne hayranlık yapma nereyi sırtladı dün mal gibiydi. Takım değil hayranlık değil futbol konuşalım.

• Ronaldo değil bizi Hakem yaktı

2|1
    0|1
  • Fenerli oldugun nerden belli korkuyorlardı diyorsun ben maçta korku flan görmedim sadece Real madridli futbolcular Galatasarayın defans oyuncularından daha tecrübeli o kadar dün Galatasaray değil Madrid korktu asıl 55 ile 75 dk arası top oynatmadık ve 3 gol bulduk o anda Madrid korkmaya basladı asıl eger oyunu sogutmasalardı Galatasaray 4 dü bulurdu inanıyorumki uzatmalarda bu işi bitirirdi Galatasaray ve Turu atlardık ama olmadı iyi bir futbol oynadık Real Madridten iyidik.

1|0
    0|0
  • Ronaldo olmuş olmamış farketmez, attığı 3 golün altından da kalkardık, yeter ki maçlarımızda adil bir hakem olsun.

0|0
    0|0
  • dün ronaldo hayatının en kolay gollerini kaçırdı bu maç öncesi söylemek istemedim belki yanlış anlaşılır diye sen reali tutuyorsun diyeceklerdi ben avrupada beşiktaştan sonra real madridi tutuyorum ben real madridin bütün maçlarını izliyorum çünkü orda ronaldo mesut ve casillas var diye aslında hepsini seviyorum ama bunlar benim en sevdiğim futbolcular tabi inşallah bu sene onlar kupayı alırlar

1|1
    1|0
    • evet umariz Real olur sampiyon

• adam krallığı garantiledi

• evet ronaldo büyük oyuncu ya hem iyi futbolcu hemde adam gibi adam çok seviyorum ronaldoyu

• İyi olmayan bir tane adam söylesene real madridden, ben ronaldo faktörünün pek etkili olduğunu düşünmüyorum takım yıldız kaynıyor.

0|0
    0|0
  • Ronaldo bunun icin para alıyor.Bizim umutlarımızı Ronaldo değil,İlk maçta 2 penaltımızı ve Ramos'a kırmızı kartı veremeyen hakem yıktı.

1|0
    0|0
  • Ronaldo yu tutsalar mesut çıkar mesutu tutsalar başkası çıkar yani anlayacağınız real de oyuncu bitmez

0|0
    0|0
  • ben gıdıom su adanalı ronaldoyu bulmaya. dalacam

0|0
    0|1
  • Ronaldo olmasaydı da skor'u bilmem ama sonuç aynı olurdu, bence..

0|0
    0|0
  • aynen eğer ronaldo 2 golü atmasaydı hatta 2. golü atmasaydı şimdi gs tur atlamıştı

0|0
    1|0
  • Ronaldo olmasaydı yine Real geçerdi.

0|0
    2|1
Yükleniyor...