Ya of iki haftadır canım sıkılıyor bir bakın lüften

sevgilimle 3 yıllık bir iliskimiz var 2 hafta öncesine kadar cook iyidik, sonra araya bir sogukluk girdi sanki su an nasıl anlatayacagımı bile bilmiyorum ama hersey aynı devam ederken bile o soguklugu hissediyorum. tartıstıgımızda artık bana hep cok alıngansın demege basladı, öbür yandan onun her hareketi beni rahatsız eder oldu. mesala isyerinde her öglen arardı beni artık aramıyor. mesajlasıyoruz gün icinde sadece. Bunların sebebi nedir uzun iliskilerde normal seyler mi bunlar? daha 2 ay önce cook güzel anlarımız oldu evlenme teklifi yaptı bana:) ama simdi niye böyleyiz ikimizde isteksiz isteksiz görüsüyoruz nekadarda birbirimize bisey söylemesek bu böyle...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• balım ayları bitmiş :) artık herşey rutin hale geldiği için ikinizde sıkılmaya başlamışsınız anlaşılan.

0|0
    0|0
    • bunun bir cagresi yokmu hep böyle mi olcak

• biraz rutin olacak ama bunları açık açık konuşmanız iyi olur. ayrıca ikinizden birinde düşünceleriniz deyişmeye başlamış olabilir. arkadaşını biraz gözlemle. korkutmak istemem seni ama belki farklı birisinden hoşlanmaya başlamış olabilir. işyerinde filan. dikkatini dağıtan bişeyler olabilir. yani.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir sım sıkı sarılmayla her şey geçecek emin ol

0|0
    0|0
  • sosyal etkinliklerde bulun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senin bir hatan mı oldu ona karşı

0|0
    0|0
    • hayır bisey yapmadım

• o zaman boş ver zamana bırak her seyi

• ayy bayılazaaam. girer soğukluk çıkar sonra amma mevzu yapıyorsunuz... sevgiliden bıktım yaa

0|0
    0|0
    • ozaman ask kategorisinde gezinmiceksin canım:)))

• yeni sorulanlara takılıyorum bebişim. az aşşada seninkiyle aynı soru var. oku ordaki yorumları kendine cevap bul. sorularını ziyan etme bence muck.

Yükleniyor...