Ben İlkokuldayken.... İlkokul zamanlarından hatırladıklarınız ya da yaptıklarınız?

En büyük isteğim beden son ders olunca eve eşofmanla gitmek, beden ilk ders olunca okula eşofmanla gelmekti.

sizin hatırladıklarınız ya da yaptıklarınız?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• ilkokul hocammm sapıktıı

zaten sonra meslekten aatıldııı

berbat bi ilkokuuulduuuu

bana ait bişey olmadı ama arkadaşlarımmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• o eşofman olayı bende de vardı :D

kızlarla birlikte ip atlamak merdivenlerden basamak basamak aşağı atlamak :D

0|0
    0|0
  • erkekler saç çekerdi orası kesin

eteğin altına pantolon giyerdim !

çöp kovasının etrafına doluşup kalem açar gibi yapıp kaynatırdık

bi arkadaş deftere yazı yazıp hoca tahtadan silince onunda defterden sildiğini hatırlıyorum

sınıfın en uzunuydum hep kambur dururdum kısa görünmek için

bi çocuğu seviyodum 4.5 sene söyleyemedim

uhu yapıştırırdık sıraya üstüne otururlardı ne sevimsiz varlıklarız

0|0
    0|0
  • Beden dersi olan karşı sınıfla lastik atlamak için ders esnasın da çöp kutusunu alıp bahçede ki çöp konteynerına dökmek.

0|0
    0|0
    • Kızlar tuvaletin de etek açmaca oynamak.

• ah iste hep hayalimizdi o bizim... bi giremedik o tuvaletlere ahhh... ozellikle orta sonda.. ates basimiza basimiza vururken.

• 5. sınıfta mühürle kapatmıştık biz bu işleri.

• eşofman istegı bendede vardı yaptıgım ılk sey aklıma geldı cızgılı deftere yazı yazarken cızgılere kadar yazıyorduk ama benım yazılarım kuçuk kalıyordu hocadan cok uyarı yıyınce defterımdekı cızgılerı kuçultmustum:)yazım normal gorunuyordu

0|0
    0|0

• Sabahçıyken anneme hastayım deyip okula gitmemek ve biraz daha uyumak :)

Tabi bunu bir iki defa yapabildim :(

0|0
    0|0
  • :D aynı durum bndede vardı sanırım çogumuzda var

0|0
    0|0
  • bugün hatırladım. ben ilkokuldayken yatağa yattığımda odadaki çiçeği bir şeye benzetmeye çalışırdım. bende de denyoluk var gibi.

0|0
    0|0
  • boş dersı sona kaydırıp erkenden cıkmak:)

0|0
    0|0
  • beslenme çantamdaki yiyecekleri yemezdim. hepsi çürür küflenirdi. o yüzden hep 20 kiloydm

0|0
    0|0
  • Birbirimizin kuşağını çekerdik,arkalarını döndüğü zaman da başka tarafa bakardık:)

0|0
    0|0
  • yünlü kilotluçoraplardan nefret ettiğimi annemin zorla giydirdiğini hatırlıyorum. ne çileydi yahu...

0|0
    0|0
  • Saçımı pembe spreyle boyardım. Normal bir çocukluk geçirmedim kabul.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sınıftaki uzun saçlı kızların saçını çekip bazısını ağlatır bazısını zırlatırdım önüme gelenle kavga ederdim.neticede uslanayım diye sınıf değiştirdiler 2 sınıftada aynı işleme devam ettim masaların üstünde ben cüneyt arkın diye gezerdim dövdüğüm çocuğun anası okula gelip benim kulağımı çekmeye kalkınca beslenme çantasını kafasına vurmuştum.bir o kadarda çalışkandım.netice olarak okul değiştirttiler hem derslerimde hemde sosyal olarak dumura uğramıştım o dumuru atlatana kadar ilk okulda bitti zaten

1|0
    0|0
  • Okuldan kaçmak :)) itina ile kaçardım, sonra geri götürürlerdi.

Sonra tüm harçlığıma simit alıp koluma takardım.

Vay be ne güzel günlerdi. :)

1|0
    0|0
  • sevgili günlük;

bugun cerenın pıtısını gordum. Ana sınıfındakı butun kızları ellıyorum

pipim mermer gibi oluyo. Yazı yazmayı iyi ogrendım tum kızlara yazıyorum. Gokan ıbnetorundan 30 misket üttüm sonra tenefuste onları 2.C den selıne verdım onuda bı yokladım. Sümük yedım bukadar bıtti...

hahahaha :))) bunu yazan ana sınıfında bir çocuk ..

0|0
    0|0
  • Tenefüs zili çalar çalmaz, okulun bahçesindeki en uzak duvara ilk ulaşmak. Hızlı koşan biri olarak okul çapında bunu defalarca gerçekleştirmeme rağmen hiç bir ödül alamadım. Prestij için yapıyordum sanırım. O yaşların prestiji böyle olsa gerek.

Gazoz kapağı, taş vs vs. ile maç yapardık. Top yasakdı. Şükür ki kafama, gözüme birşey olmadı.

0|0
    0|0
  • Sınıftan bir kıza 8 yaşımda gül vermiştim. Oda tokatı yapıştırdı. İnsan bir teşekkür eder.

0|0
    0|0
  • İlkokul birinci ve ikinci sınıfta kızlarla doktorculuk oynayalım diyerek taciz ederdik.Genelde hep hasta onlar olurdu.Bizde doktor olurduk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...