Sevgilim ve eski sevgilisi

Sevgilim eski sevgilisinden ayrılalı 4 ay oluyor 1 senelik bir ilişki bana kızın evlilik istediğini kendinisin hazır olmadığını bu yüzden ayrıldıklarını söyledi ama şöyle bir sorun var dün akşam onda kaldım bana bir arkadaşının doğum yaptığını ve doktor olduğu için doğumda bulunduğunu hatta videoya aldığını söyledi bu sabah eski kız aradaşının profiline baktım birde ne göreyim kızın ablası doğum yapmış meğer benimki onların doğum anında yanındaymış bu nedemek oluyor şimdi?bu çocuk hala eski sevgilisinin ablasıyla eniştesiyle ve ailesiyle neden görüşüyorki?

Güncellemeler:
barışacak olsa barışırlar bu kadar yanyanayken bence dostca ayrıldıkları icin kopamadılar hemen

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• dostça ayrılma olmaz . gönül işi girerse hayatına ya varsındır ya yoksundur.al karşına çek konuş hala kopamayacaksa ayrıl yoksa sen üzülürsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çocuk evlenmeye hazır olana kadar senle eğleniyo işte garibim bide onda kaldım diyo ya :) ulan şu piç erkeklerin oyununa nasıl geliyosunuz anlamıyorum senle sadece gönül eğlendiriyo uzak dur ondan.

0|0
    0|0
    • farkettim o kadarını göstercem ona gnünü bidaha görüşmicem

• Sen daha yeni başladığın ilişkinde gider çocukla düşer kalkarsan onla kalırsan kullanır tabi seni biraz ağırdan satın kendinizi böyle kolay olmayın naz yapın azıcık.

• tamam

• ilginç bir konu allah yardımcın olsun. hasta doktor ilişkisinden biraz farklı bir durum, eski sevgilim ve doğum yapan ablası ilişkisi ..

0|0
    0|0
  • doktor mu kameraman mi yoksa senarist mi :)

0|0
    0|0
  • aklı eski sevgili de olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • iliski bitti diye düsman olunmaz ki. yani bence görüsmesi gayet dogal ama eski sevgilisinin yengesinin seyini video ya cekmek bana da tuhaf geldi.

0|0
    0|0
    • doktor zaten

• ozaman görev icabi girmistir. nolcak ki ?

• hayır kadın dogumcu degil cerrah kendisi dogumu o organize etmiş

Kızlar Ne Diyor 5

• uzak durmalısın canım. aynı şeyi bende yaşadım. kopamıyorlar hemen. kendini onun yerine koy. sende kopamazsın. birlikteliktel kolay unutulmuyor. böyle hep kendini yersin bitirisn. bir söz var

"Asla aşk acısı çeken birine aşık olmayın. O kişi yaralıdır ve yara bandı olarak sizi kullanır"

0|0
    0|0
    • benim 3 yıllık eski sevgilim beni bırakıp hemen ardından baskasıyla oldu ve 6 ay gecti hala birlikteler bazen tersi olabilir

• bence de uzak durmalısın. Adamın 1 yıllık birlikteliği olmuş ve bu olaydan belli ki kız hala unutamamış. Oğlan resmen seninle zaman geçsin diye takılıyor.

0|0
    0|0
  • senin ki iyi sallamış bence ayrılan kızdı. şimdi ise senin sevgili ailesiyle görüşerek bir nevi onlara yalakalık yapıyor ki kızı alttan alta tavlasın:D

0|0
    0|0
  • e artık anla yanı ne demekse

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin eski sevgilisin eski sevgilisinin eski sevgilisi.. neyse karıştı, bye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...