Sınıfta genelde sevilen mi sevilen biri miydiniz? en çok sevildiğiniz ya da sevilmeyen yönleriniz nelerdi?

sınıfta genelde sevilen mi sevilen biri miydiniz? en çok sevildiğiniz ya da sevilmeyen yönleriniz nelerdi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sınıf degil de okulda ismimi versen bile yeter :( başı sıkışan soru çözemeyen gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok sevilirdim kımseyle dalaşmazdm işim güçüm makaraydı o yuzdn sevılmedım desem yalan olur...

0|2
    0|0
  • Lise 2.sınıftayken anket yapıldı, erkeklerin oylarıyla en sempatik, kızların oylarıyla en antipatik seçildim. O günden beri ne olduğumu bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Pich in biriydim artık geçmişi önemsemiyorum :)

0|0
    0|0
  • eziktim...

0|0
    0|0
  • çok sevilirdim tek sevilmeyen yanım çaplınlıktı:)

0|0
    0|0
  • Evet hep sevilirim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğlenceli , fırlama dost canlısıydım , sevilirdim ki hala daha görüşürüz ilkokul arkadaşlarımla bile ...

0|1
    0|0
  • Lise de evet yalnızca sınıfta değil okul çapında popüler biriydim ancak üniversiteye gidip de , benliğini yitirmiş gençlikle burun buruna gelince sudan çıkmış balığa döndüm. Olmadık bir grubun içine sürüklenip yanlışa düşerim diye ödüm kopuyordu, o yüzden dikkat çekmemek için kendimi hep geri planda tutmaya başladım. Kendi arkadaş çevremde halen sevilen biriyim ancak sınıfta bir çok kişi adımı dahi bilmez.

0|0
    0|0
  • Ben küçükkene maldım.

0|1
    0|1
Yükleniyor...