Kapat

Sınıfta genelde sevilen mi sevilen biri miydiniz? en çok sevildiğiniz ya da sevilmeyen yönleriniz nelerdi?

sınıfta genelde sevilen mi sevilen biri miydiniz? en çok sevildiğiniz ya da sevilmeyen yönleriniz nelerdi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sınıf degil de okulda ismimi versen bile yeter :( başı sıkışan soru çözemeyen gelir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• çok sevilirdim kımseyle dalaşmazdm işim güçüm makaraydı o yuzdn sevılmedım desem yalan olur...

0|2
    0|0
  • Lise 2.sınıftayken anket yapıldı, erkeklerin oylarıyla en sempatik, kızların oylarıyla en antipatik seçildim. O günden beri ne olduğumu bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Pich in biriydim artık geçmişi önemsemiyorum :)

0|0
    0|0
  • eziktim...

0|0
    0|0
  • çok sevilirdim tek sevilmeyen yanım çaplınlıktı:)

0|0
    0|0
  • Evet hep sevilirim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğlenceli , fırlama dost canlısıydım , sevilirdim ki hala daha görüşürüz ilkokul arkadaşlarımla bile ...

0|1
    0|0
  • Lise de evet yalnızca sınıfta değil okul çapında popüler biriydim ancak üniversiteye gidip de , benliğini yitirmiş gençlikle burun buruna gelince sudan çıkmış balığa döndüm. Olmadık bir grubun içine sürüklenip yanlışa düşerim diye ödüm kopuyordu, o yüzden dikkat çekmemek için kendimi hep geri planda tutmaya başladım. Kendi arkadaş çevremde halen sevilen biriyim ancak sınıfta bir çok kişi adımı dahi bilmez.

0|0
    0|0
  • Ben küçükkene maldım.

0|1
    0|1
Yükleniyor...