Bjk bu yıl Fener'den daha iyi diyenlere bir sorum var?

Bjk daha iyi diyorsunuz ama. Avrupa'da bizden önce elendiniz. Sizin elendiğinizi biz eledik. Trükiye kupasın da bizden önce elendiniz. Bir lig elinizde kaldı. Oda Bjk maçında 3 golun 2 si hakem sayesinde oldu. Konya maçında hakem sayesinde yenildik iyide Bjk hangi yönde bizden üstündü bu sene. Sizin görüp benim göremediğim ne vardı ne oldu bu yıl.

0|0
2|19

En İyi Kız Görüşü

• Yıllarca sizin takımınızda futbolculuk yapmış, tarihinize geçmis, teknik direktörünüz olmuş Rıdvan bile Beşiktaş'ın futbol seyri fb den iyi diyorsa kusura bakmayın taraflısınız.

1|1
    0|0
    • Taraflı mı ilk maçı yenseydik ne durumda olurdunuz haberin var mı.

• Olmayan penaltı? Oldugunu tüm TV yorumcuları kabul etti. Ayrıca bariz penaltımızda çalınmadı. Atibanın kasığına gelen kırmızı çalınmadı. Sadece Bursa maçından örnekler bunlar. Ağlamaya erken başladınız.

• 2 haftada 2 penaltı çalınan bir kişi penaltı desin yorumcular ben bir daha hakemlik yapmıcam.

En İyi Erkek Görüşü

• İki takımın maçlarını izle, ondan sonra cidden eğer Fener'in Beşiktaş'dan daha iyi top oynadığına inanıyorsan göz doktoruna falan git.

İyi mk, o zaman Yunanistan 2004'de herkesten iyi top oynayıp Avrupa Şampiyonu olmuştu di mi?

İstersen Avrupa Ligi'nde final oyna, takımın pozisyon üretmeden, gol yemeyeyim de bir şekilde bala göte gol atarım kafasıyla oynuyorsa iyi top oynamıyorsundur.

Hayır yani, Fener kaç kere hakemle maç almadı mı?

0|0
    0|0
    • Fener Bjk maçlarını izledim. İlk maç Bjk evinde 3 golun 2 si hakem ile atıldı kırmızı çıkmadı Ersan'a Fenerin evinde ezdik geçtik resmen. Hangi maçı izlememi istersin sen.

• Kim daha iyi futbol oynuyordan 'Ama on yılda bir şampiyon oluyorsunuz'a evrildi. Yaş kaç hakkaten, 15 falan mı?

• Yazıyor okuman var dimi. Futboldan anlasan biraz konuşabilirdin muhabbet kuşum daha çok kelime biliyordur senden.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 18

• Beşiktaş oyun olarak fb den 5 kat daha zevk veriyor. Pozisyon ve attığı gol sayılarını kıyaslandığında Beşiktaş in ezici üstünlüğü var.
    Hakem konusuna gelecek olursak kadıköydeki maçta olmayan faulden atılan gol , caner ve alpere verilmeyen kırmızılar olmasa , fb nin rakipleri 11 kere kırmızı kart görmese Beşiktaş şimdiden şampiyonluğu ilan etmişti

Beşiktaş çok iyi değil diyen gslilere sorum var son 20 yılda bu kadar ezici üstünlük olan mac gördünüz mu ( olimpiyattaki 2-1 )

0|1
    0|0
  • 10-15 yılda bir şampiyon olan takım BJK

0|0
    0|0
  • Vay mk senelerce hakem deriz diye gtünüzü yırtarsınız hakemle değil emekle aldık diye bu sene kendileri nasıl hakem hakem derler :D Güldürdün :D

0|0
    0|0
    • Al bunu izle kaç puan hakemlerle almışsınız gör https ://www. youtube. com/watch? v=SFJ5MwJhlHU son 2 haftada uyok.

• Daha iyi olduğu kesin. Git maçları izle.

0|1
    0|0
    • Fener Bjk maçlarını izkedim.3 golun 2 si hatalı 2 kırımız çıkmadı Ersan'a FFenerin evinde ezdi geçti zaten sence hangi maçı izliyeyim Anadolu takımı ile olan maçlarını mı.

• İyi günler.

• Neden cvp veremiyorsun futbol bilgin bu kadar mı yok.

• Fenerin üzerindeki baskı çok fazla. İktidar resmen feneri yok etmek için çabalıyor. Aziz başkan diz çökmedi diye fenere sürekli ambargo uyguluyorlar.
    Buna rağmen iyiyiz.
    BJK çarşı taraftarına da üzüldüm. Sen kalk her açına git çabala kombine al takımı ayakta tut. Stadyum yapılsın seni stadyuma almasınlar.
    İhanet.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın çok ahım şahım bir takım olduğunu düşünmüyorum Galatasaray ın 2012-2014 arası oynadığı futbolu sergileyemiyorlar. Çok iyi bir takımsan Uefada lokum gibi kuradan elenmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • beşiktaşın bu sezon rakip takımdan sadece 1 tane kırmızı var
    beşiktaş bu sezon ligde en az penaltı kullanan takım :D
    ismail köybaşına 7.5 metreden ofsayt verdiler :D
    daha sayımmı

0|0
    0|0
    • Sana sayayım mı. Kasımpaşa maçında Oğuzhan kırmızı verilmedi orta parrmak Tff ceza vermedi. Bursa maçında Oğuzhan kırmızı verilmedi boğazına bastı Tff ceza vermedi. Neden peki.

• Allam allam Oğuzhan'ın hareket çekmediği görüntülerle kanıtlandı hala aynı laflar. Allah rızası için kafayı çekip Tweet atan yôneticinizin her dediğine inanmayın.

• @başbelası1kadın Resim atardım da 1 xp yim orta parmak kime gösyteriyıorr Oğuzhan.

• kardeş kusura bakma da futbol bilgin 0 futbol izliyorsun diye futbol bilgisi olunmuyor bir defa dediğin şu cümle o kadar sacma ki sizin elendiğiniz takımı biz eledik böyle futbol mantığı mı var ? bana cıkıp fb bu sene bjk dan daha iyi futbol diyen sadece böyle futbol bilgisi olmayan kendi takımını savunan kişilerden hariç kimse cıkmaz bos yapma not hakem sayesinde dedin de al evine lig tv gözlük tak bütün macları izle tek mactan yorum yapma

0|0
    0|0
  • gsliyim, lig sıralamasında bjk üstünde sebebi budur

0|0
    0|0
  • puan durumundaki lider ile ikinci arasındaki puan farkını göremiyosun mesela ama merak etmeyin biz gösteririz :))

0|0
    0|0
  • iyi evet

0|0
    0|0
  • O siz nasil bir kafadasiniz lan o bunu yendi biz onlari yendik o zaman biz daha iyiyiz :D yas 10 falan mi lan nedir. Ki iki tane macta hata olmus diye ne var sanki siz her maci bileginiz hakkiyla mi aldiniz sacma sapan konusmayin

0|0
    0|0
    • Sana 2 değil 7 mmaç sayarım sen rahat ol yaşım yazıyorum okuma yok gliba.

• 3 golun 2 si hakem ile atılmış Ersan'a 2 kırmızı çıkmamış 2. maç 2-0 7 ye yolu vardı haberin var dimi sen hangi maçı izledin.

• Yav tamam kardes he siz kralsiniz tamam

• sezonun en kötü galatasarayını yenemeyen beceriksiz fener mi beşiktaştan iyi :D

0|0
    0|0
  • Bjk nin kalan maçları daha zor konyada takılıcaklar mesela. Şampiyon Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • La oğlum bırakın artık şu tartışmayı komik duruma düşmeyin

0|0
    0|0
  • Tüm maçları izliyorum. BJK taraftarıyım Bu sene TFF bizi şampiyon yapmak istiyor açık ve net. Hakem hatalarıyla baya kazandık. Tabi hatasızda kazandıklarımız oldu.

0|0
    0|0
  • Fener hakemler olmasa konyanın ardından üçüncü olurdu

0|0
    0|0
  • Hadi ordan salk şey gol atamiyorsunuz şampiyonluk hayali kurmayın siz bu sene 3. Bitireceksiniz

0|0
    0|0
    • Bizim 10 yılda kaç 3. lüğümüz var bakBjk nin kaçtane ya da Gs nin kaç tane 3 lüğü var bak anlarsın kimin şerefli 3lükleri var.

• Kudurun mk it gibi kudurun bu sene şampiyon yazdiracagiz

• Neyine kudurcam stad açılışına taraftar seni kimler stada sokmadı git ondan hesap sormayı dene.

Yükleniyor...