Hayatınıza yön veren kitaplar okudunuz mu ? Ne gibi değişiklikler oldu hayatınızda ?

Hayatınıza yön veren kitaplar okudunuz mu ? Ne gibi değişiklikler oldu hayatınızda ? Evet arkadaşlar hepimizin elbetteki hayatına yön verdiği bir kitap okumuşluğu vardır. bende diyorum ki paylaşalım bu birikimlerimizi, yazalım şuraya başkalarıda yararlansın. kitabın adı ve yazarını yazarsanız daha iyi olur.

Güncellemeler:
Bakıyorumda gerçekten kitap okuyan kişi sayısı çok az bu ülkede, o kadar fazla zamanımız var ki hepsini laylaylom geçiriyoruz. Kendimizi geliştirelim derdi yok,kendimi tanıyor muyum sorusunu sormuyoruz kendimize vs daha çok örnek verilebilir... Hayat okumakta,okuyup yazmakta, bilin istedim.

0|1
36

En İyi Erkek Görüşü

 • Hayatıma yön veren çok kitap var. Yoğuran,değiştiren. Okudukça da değişmeye devam edeceğiz. Eski bir cevaptan tek cümlelik özetlerle gidelim. Unuttuğum kitaplar da olacaktır elbet.

  Yüzüklerin Efendisi Kıymetlimisss

  1984 :Büyük birader sizi izliyor

  Hayvan çiftliği :Bütün hayvanlar eşittir ama bazı hayvanlar daha eşittir.

  Koku Güzelliği bulmak için yaşadi, ona sahip olmak için öldürdü.

  Körlük:Bakabiliyorsan gör,görebiliyorsan izle

  Dorian Gray'in portresi:Herkes Dorian Gray'de kendi günahını görecek(Oscar Wilde)

  Sineklerin Tanrısı:İnsan doğuştan kötüdür(okursanız anlarsınız)

  Yabancı:Saçmalık insanın Dünya ile ilişkilerinden başka birşey değildir(sartre)

  Ölüm Kapısı Serisi:Son başlangıçtı.

  Puslu Kıtalar Atlası:Evet,dünya...Ah!Evet,dünya bir masaldır.

  Maddde 22:görmüştü ki, ahlaksızlığı erdeme,iftirayı gerçeğe,iktidarsızlığı cinsellikten kaçınmaya, kibiri tevazuya, yağmayı hayırseverliğe, hırsızlığı onura, küfürü bilgeliğe, zulmü vatanseverliğe, sadizmi adalete dönüştürmek hiç zor değildi,bunu herkes yapabilirdi; insanın kafasının çalışması bile gerekmiyordu, tek gereken, karaktersiz olmaktı.

  Demir Ökçe: Ezilenler ve sömürülenler

  0|1
  0|0

Oy Ver

Beyaz modası tam gaz devam ediyor! Senin yaz kombinlerinin olmazsa olmazı hangisi?

Yaz stili favorim olan, jean’in üzerine nefis giden beyaz crop-top bluzlarBeyaz modası tam gaz devam ediyor! Senin yaz kombinlerinin olmazsa olmazı hangisi?
Beyazın romantizmini dantelin şıklığıyla birleştiren beyaz eteklerBeyaz modası tam gaz devam ediyor! Senin yaz kombinlerinin olmazsa olmazı hangisi?
Hatlarımı harika gösteren beyaz pantolonlar!Beyaz modası tam gaz devam ediyor! Senin yaz kombinlerinin olmazsa olmazı hangisi?
Hem ofiste hem gece dışarı çıktığımda hayatımı kurtaran beyaz gömleklerBeyaz modası tam gaz devam ediyor! Senin yaz kombinlerinin olmazsa olmazı hangisi?
Plajların vazgeçilmez trendi; tiril tiril beyaz plaj elbiseleri Beyaz modası tam gaz devam ediyor! Senin yaz kombinlerinin olmazsa olmazı hangisi?
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Yükleniyor...