Alex mi Snejder mi?

Sizce en çok katkıyı yapmış futbolcu kim. Türkiye'de izlemeyi sevdiğiniz futbolcu hangisiydi.
Alex :344 maçta 172 gol 150 asist.
Snejder :135 maçta 43 gol 26 asist.

• Alex.
    43% (6)83% (30)72% (36)Oy Ver
  • Snejder.
    57% (8)17% (6)28% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Alex bence de

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Alex Türkiyede yaklaşık 10 sene oynadı Sneijder ise daha 3 yılını yeni dolduruyor.
    Futbolcu olarak tartışmasız Sneijder. Dünyaya hükmetmiş bir oyuncu.

0|0
    0|0
    • Alex Fenerden hariç bir takımı yok denebilir. Benim soruma bak Türkiye'de kimi izlemeyi seviyordunuz dedim. Kim daha çok maç. evirebiliyordu dedim Avrupa kariyerri yok ki Fener dışında Alex'in.

• Ama senin bahsettiğin başka. Sen Podolskinin oyunculuğunu tartışmıyorsun hakemlerden bilmem neden bahsediyosun☺

• Aynı şey değilmi oyunculuğu olsa öyle gol atmaz 10 yılda Alex kaç kere öyle gol atmış.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir Galatasaray'lı olarak Alex'i işaretledim. Sneijder hakeme itiraz edeceğine top oynasa onu işaretlerdim.

0|0
    0|0
    • Geçen gün dolanmaçlı sordum soruyu çoğu Gsli Snejder demişd.

• Takım tutmayada bakmaz bu iş alex , hagi gibi yıldızlarla sneijder olsun van persie olsun bunlar karşılaştırılmasın çünkü adamlar gerçekten çok çok iyiydi ligimizde.

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak izlemekten zevk aldigim Türkiyedeki tek futbolcu Alexti yeri kolay kolay dolmaz

0|0
    0|0
  • Ikiside birbirinden degerli oyuncular ama alexin yeri bambaska hangi takimi tutarsaniz tutun o adam saygiyi hakediyor

0|0
    0|0
  • Bu kıyaslama şaka olmalı :)
    Alex, Türkiyede son 15 senenin en iyisi

0|0
    0|0
  • Alex tabiki

0|0
    0|0
  • tartismaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Alexx

0|0
    0|0
  • Alex tabiki :)

0|0
    0|0
  • Gs liyim ama alex. Fener iyi oyuncuları ve şampiyon yapan tek direktörleri göndermesiyle ünlendi

0|0
    0|0
  • Sneijder kim mk

0|1
    0|0
Yükleniyor...