İlgisiz Umursamaz Olanlar

Evet arkadaşlar eskisi kadar ilgisi olmayan ilgisiz demeyelim de gördüğü ilgiyi az gören hep daha fazlasını isteyen pek umursamayan kendini ağırdan satan gün gelip yalnız kalabileceğinin farkın da olmayan insanı paranoyak haline getiren bir sevgili hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence bole bir sevgili de olmaz sevgiki dedigin kisi karsisindakine.mutluluk vermeli her seyin bir siniri var sonucta hic kimse mukemmel degildir kusura vardir sevdigimbyetersizlik duygusu yaratmamali aksine.ozel hissettirmeli ha bu tek tarafkida olmaz ozelde hissettirmeli bence uzaklas senden bir seyler alip yerine yikinti birakiyorsa

0|1
    0|0
    • Üstüne düştükçe daha fazlası istiyorlar kesinlikle zorda olsa uzaklaşmak en doğrusu

Kızlar Ne Diyor 7

• aynen beni anlattın sewerim kendmi:)

0|1
    0|0
  • bırak onlar düşünsün ne demişler bugünün yarınıda var ...

1|1
    0|0
  • demekki bıkmış yasanan ilişkiden.. insan sevdiğıne nedn ılgı gostermesın kı ?

0|1
    0|0
    • Sonunda tekmeyi yiyince rahatlıyorlar yalvar yakar oluyorlar gereği yok bence madem seviyorsun hakkını ver ama değil mi kendilerini ağırdan satma gereksinimi neden

• Kesinlikle :) Satır satır yaz sen karşı taraftan gelen iki kelimelik cevapta insanı deli etmeye yetiyor.Ayrılıklar da bu yüzden.Doğru olanı bulmak lazım

• sonuna kadar katılıorum :) 2 dakka da insanın moralını alt ust ediyorlar:(

• oluyor arada resmen eziyet seviyosun dayanıyosun ama bitiriyor ömür bu baskası için yasayamazsın ki hep

0|0
    0|0
    • Çantaya attığı keklik oluyorsun onun için önemli olan çantaya atamadığı keklik verilen değere yazık

• yapıcek bişi yok kader yasıosun bazende yasatıyosun

• Virgülsüz sıfatlarla bezeli cümleni tek nefeste okuyabildim.

0|1
    0|0
  • Beni anlatin sanki :D Vallah bende ilgi göstermeyen ama bekleyen biriyim ... Kisacisi simartilmak istiyorum hep.. Ama hep en azini verenlerdenim. Bisey düsünmeye gerek yok ... Öyle bir kisilik degismez. Fazla icini disari vuran biride digildir bence. Icinde aslinda olani karsidan bekliyor

0|0
    0|0
    • Ben ilgi gösteriyorsam karşımdaki de kendisinden fedakarlık edip gereken ilgiyi gösterecek arkadaş bizi kim şımartacak peki :)

• İyi ediyor hiç yazmasın sana cadının tekisin bunu anladım yani bu konuşmada allah çocuğa kolaylık versinn ::D

• hahah evet :D bizi cadiii yapan siziniz :D KIZLAAAAR HÜCÜM ahha ... aaa bide telefona cikmam sonra cantamda derim :D ya da tel kaptirken öptüm demem :D o diyincede hadi diyip kapatirim :D:D en iyiside kendimi caktirmadan acindiririm :D hahha

• Öyle bir sevgili çok yakında yanlız kalır;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haci sal gitsin hayir gelmez sana birgun pisikopata baglatir seni mazallah

0|1
    0|0
  • hem trip atıp konuşmayan hemde karşısındaki erkeğin peşinden koşmasını bekleyen kız ((:

sonra diyo ki yalnızım kimse benimle ilgilenmiyo vs ..

0|0
    0|0
  • gelmeyin paranoyak haline. önünüze bakın

0|0
    0|0
    • Herkesin hayatın da olmuştur ilgisiz bir sevgilisi allah bizleri ıraz eylesin öyle insanlardan

• "Please keep your SiiLeNT" derim.

0|0
    0|0
    • Değil mi ... devam etmek doğru olan ama bazen insan da yorulabiliyor.

Yükleniyor...