Boyumu nasıl uzatırım?

boyumu uzatabilir miyim 18 yaşından sonra boyunu uzatabilen var mı varsa nasıl başardınız

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• büyüme kıkırdakları kapandıktan sonra tek yol ameliyat malesef. boşuna da uğraşıp umudunu farklı şeylere bağlama. ben de o yüzden kısa olduğum için ameliyatla 6 cm uzadım. kolay değil ama değiyor.

0|0
    0|0
  • Kadınların genelde 16 yaşından sonra uzaması duruyor. Sizin de uzamanız biraz zor olabilir.

0|0
    0|0
  • Basketbol oyna veya sert bir cisim üzerinde zıpla -ip de atlayabilirsin-. Süt ve süt ürünleri tüket. Yardımcı olacaklardır.

0|0
    0|0
  • Ayağına taş bağla.

0|0
    0|0
  • İki kafandan ve yaklarında asıyorsun kendini cekiyorsun lakin sulu yer olsun yoksa Verim alamazsın :)

0|0
    0|0
  • Önemli olan boy değil işlevi :D

0|0
    0|0
  • Beslenmede protein karbonhidrat kalsiyum. hergunn al pilatess yüzme etkili

0|0
    0|0
  • boy kaç

0|0
    0|0
  • bir kapı barfix çubuğu al her akşam uyumadan önce 5 dakika asılmaya çalış sonra hemen uy

0|0
    0|0
  • Yani bizim bir organımızda denediğimiz bir yöntem var ama bilmem sende işe yarar mı?

0|0
    0|0
  • Bütün sorun boy mu

0|0
    0|0
  • 1 2 cm anca atarsın basket oynaman lazım sürekli

0|0
    0|0
  • uzanamadığın yerlere uzanmaya çalış..
    ip atla.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ama ümidini kesme

0|0
    0|0
  • Uzamaz pek
    Ben 1,94 um :)

0|0
    0|0
  • süt iç biraz daha iç.

0|0
    0|0
  • Halatla gerdirme yap..

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben 19 yasimda 180dim simdi (22) 1.82 olmusum. Yoğurt, peynir ve eti çok tüketiyorum küçüklüğümden beri. Belki ondan belki genetik...

0|0
    0|0
  • 18den sonra uzamaz diye biliyom ama

0|0
    0|0
  • İmkansız diye birşey yoj

0|0
    0|0
  • Yok yaa erkekle ggenele uzar

0|0
    0|0
  • Sut ic :D

0|0
    0|0
  • Spora git

0|0
    0|0
  • Bnde uzatmak istiyorum boy sorum var:( 18 den sonra uzamıyormuş öyle duydum. Keske uzama gibi kolay bir yöntem olsaydı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...