Spor sağlık içinmi yapılmalı yoksa gösteriş içinmi cevapları göreyim?

Spor salonlarında muhabbet goygoy yapmaya gelenleri anlamıyorum bir alete oturuyor saatlerce sohbet ediyor konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• A amacı çapkınlık bunların sporla alakası yok spor kültürü yok
    48% (11)26% (6)37% (17)Oy Ver
  • B amaçları zaman gecirmek
    13% (3)17% (4)15% (7)Oy Ver
  • C kız tavlamak spor bahane :D
    9% (2)30% (7)20% (9)Oy Ver
  • D yorum yok
    30% (7)27% (6)28% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes sağlık der ama ben dürüst olacam. Gösteriş için lan :))

0|1
    0|0
    • bravo en dogru cevabı sen verdin ;)

• Kardeş sağlık için yapanlar bence şişman olanlar bende başlarda kilo vereyim dedim ideal kiloma ulaştım ama bırakamıyorum. Spor bağımlılığı :))

Kızlar Ne Diyor 9

• sağlıklı yaşam ve iyi bir vücut için hiç bir zaman ücudumla birini tavlamaya calısmadım

1|1
    0|0
  • Yorum yok

0|1
    0|0
    • niye yorum yok cevabı ben söliyim çünkü türk insanlarında spor kültürü yok avrupalı 70 yasında evereste tırmanır bizim 50liklerimizde hastane köşelerinde ilaç torbalarıyla gezer işte spor yapmak için önemli bir neden ;)

• gitme kızın üstüna :))

• Ilgilenmediğim bir konu

• sağlık ve tip için...

0|1
    0|0
  • Öyle tipler var ya :D kız kesmeye gelen mi dersin mekik sehpasında yatıp telefon kurcalayan mı dersin..

0|1
    0|0
    • kız tavlamak isteyen clube cafelere gitsin sporda işi ne spor yapanada engel oluyorlar :D

• 20 yıldır spor yapıyorum kimseye gösteriş yapamadım şu konuda

0|1
    0|0
  • Tek spor degil, hayatimizda yaptigimiz butun herseyi kendimiz için yapmaliyiz, çunku bu hayati biz yasiyoruz, baskasi bizim hayatimizi yasamiyor.

0|1
    0|0
    • kızlar begensin görsün gelsin hesabı diye düşünen kekolarda yok değil

• Ne için gidiyorum? Zevk için. Spor yapmaktan zevk aldığım için gidiyorum.

0|1
    0|0
    • spor salonunda telefondan oyun oynayanlar hakkında ne düşünüyorsun :)

• Kendileri bilir. Belki de bu sayede daha iyi konsantre oluyorlar. Kim bilir? Ben şahsen telefonumu ne spor salonuna ne de arkadaş ortamına sokarım çünkü beni rahatsız eder. Ama başkasının üzerinde ki etkiyi bilemem.

• Sağlık icin tabiikide.

0|1
    0|0
  • kız tavlamak tabikide..

0|1
    0|0
    • kızı clubte bistrolarda tavlasınlar spor sağlık için salona gelseler olmazmı :D

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...