2 günde neden kol kaslarımda küçülme oldu?

Öncelikle herkese merhaba 2 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum birazda alt yapım var bu kısa sürede kol kaslarımı baya sertleşti farkındayım fakat bizim salon pazar ve pazartesileri kapalı oluyor bu 2 gün salona gitmediğimde bugün gördüm ki kol kaslarım gerçekten küçülme olmuş o eski sertlik yoktu neden böyle oldu anlamadım çok moralimi bozdu bu olay ağır mı çalıştım acaba?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Antrenmana gitmediğim zamanlarda benim de kaslarımda yumuşama oluyor, üstelik ben 1 ay gidememiştim, tam aha vücut pert olmuş dediğimde tekrar başlamıştım artık, 2 antrenmanda eski haline döndü, kullanmayınca sönüyor sanırım ama proteinini düzgün aldığın sürece olan kas erimiyor gibi sanki.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2 günde küçülemez. Sertlik ilk gün olur, ikinci gün iner. Bu normal bir şeydir. Bir ay boyunca yapmazsanız kaslarınızın neredeyse tamamı eriyip gider.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kaslarda kuculme olmamistir oturma olmustur, calismadan hemen sonra kasildigin icin daha sert oluyorsun sonra geciyor

0|0
    0|0
  • Sana oyle gelmis olabilir mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 günde değişecek bir durum değil bu. Ara sıra öyle olabiliyor veya psikolojik olarak sana öyle gelebiliyor.

0|0
    0|0
  • antremandan sonra kasların sertleşiyor, gitmediğindede yumuşama varmış gibi hissedersin normal

0|0
    0|0
  • Toz var mı toz

0|0
    0|0
Yükleniyor...