Kapat

BU oyunla nereye kadar gidebilir

fenerbahçe bu oyunuyla yarı final ve final görebilr mi yanlış anlamayın oyunu kötü degil ama lazio dan sonra ki rakiplere bu taktik işler mi onu merak ediyorum chelsea ve tottenham var sizce durumu ne fenerin

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• yarı final garanti.sonrası kuraya kalmış

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• bence fenerbahçe yarın kazanır

1|0
    0|0
  • yetti bu maç sorularıda hea

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• chelsea öyle ahım şahım bir takım değil bir önceki turda bükreşti sanırım o maçta bile nasıl zorlandı zor maç olur tamam ama gözümüzde büyütmeyelim ben benficadan korkuyorum çok ters bir oyun yapıları var

0|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
  • fener'in karsısına cıkan takımlar,tempoları cok yüksek olan takımlar degildi,dolayısıyla fener bu takımları kaliteli presi ile durdurmayı başardı ve top oynatmadı ama bir chelsea,bir tothenam öyle degil.İngiltere ligi temposu ve dayanıklılıgı ile meşhurdur ve chelsea ile tothnm'da bu ligin en üst düzey takımlarından.umarım yarı finalde ingiliz gelmez,

Bu arada tothnm elenir,basel fenere düserse..heralde bal+kaymak+yağ+v.b gibi birşe olur:)

0|0
    0|0
  • sen dua et lazıo ya elenmeyelim sonuçda bu takımın hocası aykut oyun kurucusu cristian

bence elenicez ben fenerliyim ama hocadan yana umudum yok

0|0
    0|0
  • bence chelsea gelşrse ıyuncular ayrı bir motivasyonla oynar ve chelsea yi eler ama tottenham dan korkuyorum

0|0
    0|0
  • galatasaray fenerin oynadığı oyunu biraz becerebilse 5 gol yemezdi madrid takımından.

fenere avrupada kolay kolay 3 gol atacak takım yok mesela.

şans biraz yanında olursa kupayı alır

0|0
    0|0
  • Bu turu geçersek eğer, Chelsea'nin gelmesini istiyorum..

0|0
    0|0
  • hücumsal oynamıyoruz rölantide gidiyoruz yunanistan gibi

0|0
    0|0
  • Yarı finale çıkarız. Chelsea çıkarsa patlarız, ötekiler de elenebilecek takım

0|0
    0|0
  • yunanistan dünyada şampiyon oluyorsa o futbolla bizde oluruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...