Dün ki maç nasıldı siz bende ....

Bence süper bir maç çıkardık takımımız süper oynadı biz yendik ama elendik Madrid ilk defa kendi kalesinde 3 gol yedi Tarihleri tarih yazar tarihinede GALATASARAY

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben koyu Fenerbahçeliyim. Dün maça davet ettiler gittim değişiklik olsun diye. Ama şu kadarını söyleyeyim, o korku onlara yetti.

Mourinho'ya yakındık onun arkasında biraz üstteydi yerler. 1-0 öndelerken Mourinho kulübeden arkaya dönüp hemen arka tarafında oturan GS'li bir taraftarla bildiğin muhabbet edip gülecek kadar rahattı, 1-2 dakika sürdü yani bu muhabbet, o derece.

Ama 3-1 olunca hatta sayılmayan gol vb. ondan sonraki halini görmek yetti bize. Tribündeki ispanyollağğğ da malak gibi kaldı, bu korku da onlara yeter bence.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasarayımız yine Tarih yazdı... Sana 5**

Yarı finali biz hakediyoduk...Real gibi bir takım karşısında böyle oynayıp 3 gol attık ya yarı final yakışırdı bize... İlk maçta şerefs*z hakemin hatarına kurban gittik... Şans be valla..Seneye inşallah..

1|0
    0|1
    • İNŞALLAH ama inanıyoruz seneye gerçekten olur eğer böyle hakemler vermezler ise.

• Valla bu senede olurdu dediğin gibi hakemler yüzünden bu hale geldik..

Zaten hep inanyodum dahada inanmaya başladım takımıma...

• Bazı yenilgiler en büyük zaferlerden daha onurludur. Eleneceksen Galatasaray gibi elen, en azından duruşuna saygı duysunlar.

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak heyecanla izledim keşke gol pozisyonlarını kaçırmasalardı.. bu arada ranoldo çok yakışıklıydııııı :))

0|1
    1|0
  • yaa işte her şey güzel... zaten ortada dev bir kalite farkı var ama .. insan üzülmeden de edemiyor.. ne yapsak olmuyor.. Milli takımda da böyle...

2 ofsayt gol, verilmeyen 2 penaltı :(

BEN Mİ BÜYÜĞÜM SEN Mİ LAN... ADİL OLUNSANA :(

0|0
    0|0
  • Çok iyiydi efsane GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Pskoljim ters düz oldu.. real madrid bu ya nasıl 3 gol yer şok :D ama sizi tebrik etmiyorum, yaşasın fenerbahçe !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Golü erken bulsaydı daha farklı olabilirdi. 1-1 den sonra gs kendine geldi bizde gil atabiliyormusuz dedi. Maçtan sonraki dostluk görüntüleri çok hoşuma gitti.kardeş takım gibiydi. Mourinho çok centilmence davrandı büyük adam gerçekten. Ben fenerbahceliyim gs yi tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • elal olsun

0|0
    0|0
  • Real Madrid kendini kastığı zaman görüldüğü gibi işine yarayan skoru alıyor. 1-0'dayken sallamadılar galatasaray'ı. 3-1 olunca birden iş ciddiye bindi ataklar geldi ve ronaldonun golü de geldi.

0|1
    0|0
  • Real Madrid GSyi hiç sallamadı bu yüzden böyle oldu. Aşırı şımarıklıklarına kurman gittiler. Ama üzülecek birşey yok. Yarı finalde barcelonayı istiyoruz karşımıza. Tabi PSGyi eleyebilirse.

0|0
    0|0
  • Real Madrid inde yenilebileceğini gösterdiler. Şahsen avrupanın ilk 5 takımı arasında gösterilebileceğine inanıyorum Galatasaray'ın.

Bomba transferler 3-4 ay öncesinden yapılabilmiş ve takıma adaptasyonları sağlanabilmiş olsaydı bunun meyvesini belki daha ilk maçta görebilmiş olacaktık. Yine de her şeye rağmen tebrikler galatasaray.

0|0
    0|0
  • Takımımla gurur duydum adamlara korku fılmı yaşattılar seneye cok daha ıyı şeyler olcak herkes rahat olsun :)

0|0
    0|0
  • real madrid ayağa her üç pas yapışında ya gol attı ya da gol pozisyonuna girdi.

galatasaray mücadele etti tamam da defansı zayıp olduğu için turu kaybetti. real madride elenmek tarih ise bunu ikinci kez başarıyorlar

0|0
    0|0
    • Aynen öyle.

• allah size de nasip etsin.. 3 - 0 yenilgide 2-0 lık galibiyet.. hala herkes GS den tur bekliyordu.. Fenerbahçe için aynı şeyi söylemek mümkün değil :)

rakipler de elma ile armut tabi.. bunuda unutmamak lazım!

• heyecan yaptılar 70. dakikad a:D

0|0
    0|0
  • Güzeldi

0|0
    0|0
  • ronaldoyu çok beğendim

0|0
    0|0
  • enteresan bir geri dönüş

0|0
    0|0