Sanal bir aşk yaşar mısınız?

Aranızda hiç sanal ortamda tanışıp reel hayatta buluştuğunuz oldu mu? sanal bir kişiliğe ne kadar güvenirsiniz?

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• bence sanal ve reel arasında pek fark yok...bir insan yalancıysa ve kişiliği, karakteri bozuk biriyse, sanal ortamda da, reel hayatta da aynı olacaktır...o yüzden nerde tanıştığın önemli değil, tanıştıktan sonra izleyeceğin yol önemlidir...bunu da sen belirleyeceğine göre, sıkıntı yok :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• peçete gibi kullandılar beni:DDDDDDDDDDD

0|0
    1|1
  • Askin sanali gercegi olmaz tabi karsindaki kiside böyle düsünüyorsa ayrica tanidigim tanisip evlenenler cokta mutlu olan insanlar var.

0|0
    0|0
  • dürüst ve yalansız olduktan sonra olabilir.

0|0
    1|0
  • ya sanal ask pek cekici degil ama cınsel boyutu guzel oluyor gercekten sanaldan bulusmak gorusmek sonucta hıc tanımadıgın bır ten

0|0
    1|1
    • işi cinselliğe bağlamasanız olmaz sanal bu mu? tanış seviş peeeeh

• e bunlar istemedende olsa görüşünce yasanılan seyler bı bayanla oturup pişpirik oynayacak halim yok sonucta gezer eglenirsin ama istesende istemesende iş cinselllik boyutuna gelir ki fenada sayılmam sonucta bir erkek olarak istenmeyecek biri değilim diye dusunuyorum

• evet yaşadım. yaşıyorumda sevgilim ayrı şehirde ve ben onunla sanalda tanıştım sonra görüntülü görüşmeler telefonlar hala devam ediyor arada uzaklık olduun içinmi adı sanal bence sacma sanal diye bişeyyok

0|0
    0|0
  • he yaa çok sorma

0|0
    1|1
  • buluştuk seviştik falan güzeldi

0|0
    4|0
  • aşkta yaşanır meşkte yaşanır

herşey olur mesele keyif almak değilmi

güven veriyorsa karşı taraf neden olmasın

0|0
    0|0
  • şimdi her şey sanal olmuş

0|0
    0|1
  • Sanal diye bişey yok herşey reel,

0|0
    0|0
  • sanal sex tamam da sanal aşk nedir yaww :D

0|0
    0|0
  • yaşarım her türlüsünü

0|0
    0|0
  • Uevet oldu sanal sadecr tanusma aracidir reele tasinirsa tanismaya vesile olmus olur

0|0
    0|0
  • olmadi hiç

güven çok zor kazanilmali sanalda bence

0|0
    0|0
  • Yaşamam

0|0
    0|1
  • Görüşmek için aşk ya da flört gerekmiyor.

0|0
    0|1
  • oldu. gerçek hayatta görüşüp herhangi bir fark olmadığını gördükten sonra mesele yok

0|0
    1|0
  • Hep öyle oldu :)

0|0
    0|1
  • ben genelde banel aşk yaşıyorum nımıssızım:D

0|0
    1|1
  • sanal diye bişi yok herşey gerçek

0|0
    0|0
  • Burda Bi arkadaş demişti ; Kendini Adriana Lima gibi tanıttı , Selda Bağcan gibi çıktı diye :D

1|0
    0|0
  • oldu en uzun en sağlam ilişkim sanalda tanıştığım biri ile oldu.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Askin yeri zamani mekani olmaz dürüst ve samimiyse neden güvenmiyeyim bir kactane sanalda tanisip evlenip cocuk sahibi olan arkadaslarim var

1|1
    0|0
    • peki dürüstlüğüne nasıl inanacağız benim de sanalda tanısıp arkadas olduklarım var ama aşk zor

• Sanal aşk yaşamadım, yaşamayı da pek düşünmüyorum.

Ama, görüştüğüm arkadaşlarım oldu sanalda tanışıp da.

1|1
    0|0
  • sanal olmasın reel olsun, elini tutamadığım sevgiliyi napim ben

1|0
    0|1
  • Sanal aşk acizliktir.

1|0
    0|0
  • ben ilkkez böyle bir seye cesaret etmiştim kötu dieldi ama çok sorunlar yasadık oda birgrcek bens anslıydım sapıkta olabilrdi

1|0
    0|0
  • Yaşamak istemem. Saçma geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Sanal aşk bana saçma geliyor hee sanalda tanışırsın ama reele taşımak gerekir mutlaka

0|1
    1|0
  • yok yaşamadım hayır zor olur güven herkes gerçek kimliğinde değilki

0|0
    0|0
  • sanal ortama inanmıyorum normal olarak insanlarınada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...