Annemle anlaşamıyorum hep şikayet ediyor babama.

arkadaşlar moralim çok bozuk bana fikir verin annemle anlaşamıyoruz çok değişik bir kadın ya afedersiniz ama çok dengesiz. başbaşayken farklı babam varken çok farklı ikili oynuyo gibi. herşeyimi babamoa şikayet ediyo sadece babamada değil ananeme teyzeme hatta bazen eniştemler bile biliyo.. benim özelimi millete anlatması çok uyuzuma gidiyo. kavga ettik dün baya erkek arkadaşıma srpriz hazırlıyodum babamıda bişeye kattım hemen başladı o p.c sevglsne yapıyo falan filan hemen şikayetlere başladı. bende dayanamadım rtikpatladım dedim sen niye benim özelimi anlatıyosun falan filan ya benim bildiğimanneler evlatlarının hatalarını ört pas eder benim annem herkese anlatıyo hatta bide tehdit eder gibi sen mi anlatırsın ben mi anlatım diyo varsa o kadar çok sınır oluyorum ki. hatta skayet etmekle kalmadı sofrada kafama ne bulursa attı kafamsisti kanadı. evde kmse benimle muhattap olmuyo babamı da kendi tarafına çekti. babam bile konişmuyo benimle.o beni babama şikayet edince bende annemin bikaç bişeyini babama soledim saldırdı hemen . sizce haksız mıyım ama

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• tamam sen fazla bulaşma annene kendi haline bırak ve onun eline koz vermemeye bak nede olsa annendır atsan atılmaz satsan satılmaz. sen kendi davranışlarını düzelt. elbette seni kötüleyenler olacaktır ha içerden ha dışardan. önemli olan insanın kendini bilmesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kıskanıyordur seni. belki de ruh hastasıdır. daha dikkatli olursun.

0|0
    0|0
  • valla okudumda sanki iki arkadas birbirini cekemeyen ve düsman casına ya sonuçta o senin annen ve sende onun kızısın anlasmanız gerekirten tam tersi. peki neden annen böyle yapıyor inadına zıttına gittiğin seylermi varki?

0|0
    0|0
  • Galk kiz sogan dogra

0|0
    0|0
  • bence sende haklısın insan olduğun üçün anasını satim:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok şaşırdım gerçekten..annenle özel paylaşımlarını azalt,huyuna gitmeye çalış.biriyle paylaşma,birine anlatma ihtiyacı hissediyorsan beni ekleyip bana anlatabilirsin.anneni karşına alma.

en ufak tartışmada her şeyi dökmek sana yakışmaz.boşver sen babana anlatma,bir de daha çok öfkelendirme anneni.

nasıl bir anne olursa olsun unutma ki 'Cennet annelerin ayakları altındadır.'

0|0
    0|0
  • Bence Yaptıqın Yanlış Her Ne Kadar Annen Seni Şikayet Etmiş Olabilir . Annen Senin İyiliğini Düşündüğü İçin Yapmıştır Öyle..

0|0
    0|0
  • Herseyini paylasma o zmn.

0|1
    0|0
    • bıldıkllerını tekrar tekrar anlatıp duruyoo.

• keşke söylemeseydin madem anlaşamıyorsun ona çok açılma babanla konuş bazı şeyler her şeyi olmasa da

0|0
    0|0
  • :) benim annemde yapardı onu sonra babam kızınca da araya giriyo nedense

0|0
    0|0
Yükleniyor...