Eski sevgilisiyle yazışmalarını neden silmemiş?

Mesela sevgilimin facebook şifresi bende var. Ben şifremi verdiğim zaman mesajlarımı falan yani eski sevgilimle eski konuşmalarımı silip verdim görünce yanlış anlamasın diye. Duvar yazılarını siliyorum kısacası eski sevgililerimle ilgili herşeyi siliyorum. Ama bugün birşey farkettim sevgilimin facebookuna girdiğimde önceden eski sevgilisiyle konuşmaları silmemiş.Şifresini istediğimdede bana dedi konuşmalarımız var bakma istersen yanlış anlama dedi bende silmesini istedim o da tamam dedi. Yani ben söylemeden silmiyor. Ve bugünde onun facesindeyken duvarının altlarına daha önce hiç bakmamıştım.Merak ettim bi bakıyım dedim sonra eski sevgilisiyle konuşmalarını gördüm duvarındakileri.Yok aşkım bitanem falan.Sınırım bozuldu benimde onları silmemiş hiç anı olarakmı tutuyor bilmiyorum sizce niye hala tutuyor ?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü biz daha dürüst aşk yaşarız kızlar gibi degiliz orayı burayı silmeyiz gizlimiz yok geçmişimizden korkmayız. bir kızdan face istiyoruz veriyor 1 tane tek kişiyle konuşmuş sanki bir benim konuşma kayıtlarım var hee anasının gozu 2 yıldır bu faceden bı benle konuşmuşun .. kız arkadaşlarınınkini bile siliyonuz mübarek. ben silmm hiç bişi olay bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• o kadar ayrıntılı düşünen bir beyin mekanizmamız yok.sevgilinizin kafasının kadınlar gibi çalışmasını beklememelisiniz.

1|0
    0|0
  • seni kulllancak hacı

0|0
    0|0
  • Kadınlar Için Ilk Neyse , Erkekler İçinde Odur . Kalbini Kırmak Istemem Ama , Unutmamak Istediği Birşey Var Demekki . Ben Sevgilimden Ayrılsam , Bırak Face Yazısını , Hediyelerini , herşeyini geri veririm . Şayet Sen Silmediğinde Sıkıntı Oluyor , O Silmediğinde Sıkıntı Olmuyorsa . Bu Işin Peşine Düş Derim .

0|0
    0|0
  • sevhen silmemeiştir

0|0
    0|0
  • çocuk gerçekciymiş silmemiş ne güzel işte ben buyum diyor

0|0
    0|0
  • Oha eskilerimi siliceksin. Yok daha neler ulen ge.miş ge.işte kalmış işte şimdi sevgilisi sensin anı yaşa. Gün gelicek sende eski olcuaksın takma o kadar.

0|0
    0|0
  • biz useniriz ya oyle sirayla bakip silelim falan :-(

2|0
    0|0
  • Bir kişide seni kullanmak istiyor yazmamış.. Yeni bir gün yeni umutlar..

0|1
    0|0
  • evham yapma derim..

0|0
    0|0
  • uğraşmamiş

becerememiş

0|0
    0|0
  • Gizlisi saklisı yok ne güzel daha ne istiyosn

0|0
    0|0
  • Zaten silmediğ halde bakmayan bir kız olsa gerçektendünyatersine dönerdi

0|0
    0|0
  • bu bir taktik yeminnen:D

0|0
    0|0
  • genelde erkekler geçmişlerinde utanılacak bir şey olmadığını düşünür de ondan. kızlar ise nedense eski yaşadıklarını saklama eğilimindedir. adam senden bir şey saklamak istememiş olabilir. peki sen ne saklayacaktın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Unutmuştur belki yazıları ya da hala aklı onlarda :)

1|0
    0|1
  • Niye sinirin bozuluyor ki anlamadim bu cocugun hic sevgilisi olmamis mi yani senin de olmus bak iste sonucta eskisi bitmis gitmis ama ben olsam facebook sifrelerimi falan vermezdim cunku bunlar bence biraz ozel seyler sonra cok kavga cikiyor.iste su kiz seni eklemistee yok bu zibidiyle ne konustunuz bu kadar bak konusmayi uzatiyorsun belli degil mi iste bak :D koymussun bu yavsadiginin isaretidir falan filan acikcasi sifre verince cok sorun cikiyor bence vermeyin.

0|0
    0|0
  • Erkekler bizim kadar ince düşünemiyor malesef. Yani unutmuş olabilir veya önemsememis olabilir. Geçmişini sorun yapma bu kadar eğer gercekten güveniyorsan. Ve kapatın face felan ya o kadar igrenc birşey ki biz sevgilimle bu yüzden çok kavga ediyorduk kıskanıyorduk yani ve kapattık iyide oldu sorunlar azaldı gayette rahatladım ve asla açmayı düşünmüyorum yani.

0|0
    0|0
  • erkekler için o tür şeylerin bir önemi yok

0|0
    0|0
  • kaba kaba sanki

0|0
    0|0
  • birşeyler hissetse en azından mesajları silerdi kendine dert arama

0|0
    0|0
  • Didiklemeyin birbirinizin boşaltım sistemlerinizi.

0|0
    0|0
  • aynen ya hem sifresini verio hemde kizlarla konustugunu silmiyo bukadar umursamaz olunmazki :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...