Bana bir çare dostlar

İçiyom içiyom kafam güzel olmuyor. Hep % 5 alkollü diye satıyorlar bu biraları bize. Yarın satış elemanı dükkana gelcek, sokayım mı bu bira kapaklarını ağzına, burnuna satış elemanının? Kafamın güzel olması için bana yaratıcı fikirlerde bulunabilirmisiniz ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• birazcık da olsa kafa yapmış hacı yazdıklarına göre :)) biraz daha devam et.birazdan daha güzel olursun merak etme.bağışıklık kazanmıştır vücut :)

0|0
    0|0
    • kafam trilyon makaraya vuruyorumda, milletin hepsi bilge anasını satim :D anlamıyorlar ki. bir sen çzdün olayı :)

• :))) vur dibine kardeşim.bak dalgana.yarasın :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• vodka-bira

0|1
    0|0
  • Tekila alıyorsun, tekila bardakları var çay bardağının yarısı kadar ondan alıyorsun.

tabağa limon sıkıyorsun bardağın ağzını limon suyuna batırıyorsun ve limonlu kısmıda tuza batırıyorsun. sonra tekilanı dolduruyorsun küçük bardağa kenarları tuzlu olan.1 dikişte içiyorsun. 4 tane atsan her türlü kafan güzel. lezzet olarak çok güzeldir.bira amele işidir kardeş tekilanı al biraz pahalı ama zaten küçük küçük içitiğin için uzun zaman yeter. dikkat et tekila bardağı olsun büyük barakla içeyim deme pert olursun

0|0
    0|0
  • Çağımızın hızla yayılan hastalığı ; kendini bir bok zannetme !

0|0
    0|0
    • tamam sende aynı şekilde bir bok zannetme

• valla söversin sövmesinede, bendede 2013 model argo kelimeler mevcut yani gece gece hiç bulaşma.

• çıkıntılık yapma sana yazık olur

• içine şeker at 2 birada tamamdır

0|0
    0|0
    • geç onu, rakıyı kolayla içtiğimiz oluyor. sen soruya cevap ver aslan panpam

• adap diyor, bir sor sen

• midenle seni başbaşa bırakıyorum devam et sen kolayla rakı içmeye hey allahım ya :)

Yükleniyor...