Fitnessta ne giycem ben?

fitnessa gidicem ilk defa gidiyorum kiloluyum biraz şort ve tayt giysem bacaklatim kalın olmaz bayan erkek karisik biyer sadece bayanlarin oldugu yere git demeyin eve uzak yerler hep esofman giysem sonra kimse esofman giymezse kezban gibi olmakta istemiyorum ne giysemki ben :/

0|1
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• dar rahat ve hareketini kısıtlamayacak bişeyler giy. tayt her zaman kurtarır ustune uzu birşey giyip basenleini kaparsın sorun ortadan kalkar milletin ne yapıgını veya nasıl bakacağını dusunme bende spor yapıyrum ve kassız çelimsiz bir vucudum vardı çok takardım kaslaım gorunsun diye dar giyrdim vs komik duruyormus şimdi milletin 350 lira adidas kıyafetlerinden ziyade 3-5 liralık tshirtlrle gidiyorum bu bir sureç arkadasım sen neyle rahatsan onunla git

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Tayt giy kalçan görünmesin istersen pareo tak.

0|0
    0|0
  • Bacağı ince olan insan oraya gitmiyor ki :D

0|0
    0|0
  • Ya giy eşofmanı git, bu ülkede spor salonu bile podyum sanılıyor bu ülkede spor hayatta gelişmez.

1|1
    0|0
  • En doğrusu tayt yani. Bu kadar kasma, orada herkes aynı şey için orada bulunuyor. Kimse tarz için oraya gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Tayt giyiyor cogu kadin

0|0
    0|0
  • Tayt giy çok kilolu isen eşofman giyersin , orda kimse kimseyle dalga falan geçmez herkesin amacı spor orada böyle düşünüp kendini kasman kezbanlık olur sıkıntı etme :)

0|0
    0|0
  • herkes giyiyor korkm

0|0
    0|0
  • Çıplak gidiyoruz biz

0|0
    0|0
  • Çuval

0|0
    0|0
  • Esofman giy

0|0
    0|0
  • Rocky balboa gibi bornoz giy erkekleride ensesine vur üçgenmi yapionuz leyn kizlarimi ayartcaksiniz de gorim baklavalari de dalga gec

0|0
    0|0
  • tayt giyersin artık hareket ettikce g. tün terden ıslanır :))) hahah

0|0
    0|0
  • normal kıyafet esofman

0|0
    0|0
  • normal gıy taytt

0|0
    0|0
  • tayt giy (spor taytı) ama üstüne giyceğin şey poponu örtsün rahat ol ordakiler manken değil

0|0
    0|0
  • tayt ya da şort giymelisin fitnessa gelenler hepsi fit insanlar değil kafana takmamalısın.

0|0
    0|0
  • spor yapmaya gidiyosun

0|0
    0|0
  • tayt giy beline eşofman üstü dola ;)

0|0
    0|0
  • Tayt giyme kilolu isen Uzun eşeofman tarzı giy rahat olsun

0|0
    0|0
  • aman tayt giyme bizim gitigimiz salonda tayt giyip geliyorlar zaten ateş başımıza vurmuş

0|0
    0|0
  • hiç giyinme güzelim bırakda biraz göz banyosu yapsın millet

0|0
    0|0
  • Tayt giy en ideali ama spor taytlardan

0|0
    0|0
  • Şort giy sakın tayt giyme

0|0
    0|0
  • ne kezbanı ya, kilolu kızlar candır
    sen bakma millete:)

0|0
    0|0
  • Giyme bişey boşver.

0|0
    0|0
  • Tayt giy ama icine don giyme zar gibi olsun labilar belli olsun olur mu ne giyersen giy ablamcim ya

0|0
    0|0
  • Popon belli olmasın bol eşofmanlardan giy.

0|0
    0|0
  • Fiziğin güzel mi?

0|0
    0|0
    • Cok kotu degil 174 boy 64 kilo :( kilom var biraz

• Kötü değil göze batacak şekilde... Stres yapma...
      Güzelsen az biraz giydiğin herşey yakışacaktır sana...

Kızlar Ne Diyor 12

• Tayt giyin üzerine uzun bir şey.

0|0
    0|0
  • tayt en rahatı sporda fitness hiç yapmadım ama kardiyoda tayt rahat oluyor ve şort gibi dikkat de çekmez

0|0
    0|0
  • Tayt giy üstüne bol tayti kapatacak uzunlukta bişey giyip belinede eşofman üstü Dola ama tarzsin :D:D

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz ya giy eşofmanını git

0|0
    0|0
  • inan orda kimse senin kilona takılmaz çünkü çoğu kilo vermek için gidiyor. eşofmanla rahat edemezsin en rahatı tayt çünkü bacakları falan ayırırken sıkıntı oluyor eşofman

0|0
    0|0
  • Ben tayt giyiyorum çünkü o şekilde daha rahat antrenman yapıyorum üzerine salaş bir şeyler giy çok rahatsız oluyorsan.

0|0
    0|0
  • fit bir vucudun olsa zaten gitmezsin vucudun iyi değilki gidiyosun. Rahat ol bence

0|0
    0|0
  • Tayt

0|0
    0|0
    • Bacaklarim. kalin basenim var

• tayt giy üstüne salaş bişeyler giy

0|0
    0|0
  • Eşofman giy uzerine sadece poponu ortecek birsey giy guzel olur

0|1
    0|0