Gunaydınnnn😎😎😉 Beşiktaşım sampiyon bence bu sene siz neler duşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Gunaydınnnn😎😎😉 Beşiktaşım sampiyon bence bu sene siz neler duşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Beşiktaş sampiyonluga cok yakin. Yeni stadimızın enerjisi yansıdı diye dusunuyorum. Sizce neler düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili🏁🏁🏁⚽⚽😁👏?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş son 5 haftada eline gelen bu fırsatı tepmezse şampiyon olur ki tepmemeside lazım artık 5 hafta gibi bir süre kalmış puan farkıda ortada.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Hak eden Beşiktaş olacak

1|0
    0|0
  • Yuhhh.. Beşiktaş senin miydi? O nasıl bir zenginliktir be yaaa..😇

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçe'li olarak sevindim. Hem Beşiktaş bileğinin hakkı ile aldı, hem Türk futbolu canlandı hem de kaçan şampiyonluklar sayesinde bir sonraki sezon Fenerbahçe'nin bomba transferler yapacağını düşünüyorum.

Tebrikler Beşiktaş.

1|0
    0|0
  • olabilirrr

1|0
    0|0
  • Tebrikler

1|0
    0|0
  • olacak..

1|0
    0|0
  • Şampiyon Kartal yazacağız 💪

1|0
    0|0
  • Ligin bitimine 5 hafta var. Önündeki 2 maçı kayıpsız atlat. Son 3 haftaya girerken farkı koru, o saatten sonra şampiyonluğu kaçırma ihtimalin yok.
    Şu 2 maç çok kritik.
    Galatasaraylıyım ve kesinlikle beşiktaşın şampiyon olmasını istiyorum

1|0
    0|0
    • Helal... aynen cok kritik.. Ama icime doguyo ya. Sampiyon biziz😁👏👏🏁🏁🏁

• Olun artık bir zahmet😒
      En son 2005 te oldunuz sanırım. Yıllardır bunu bekliyosunuz. Beşiktaş taraftarı şampiyonluğa aç ve bunu fazlasıyla hak etti

• Tek Büyük BEŞİKTAŞ. diz çökün

1|0
    0|0
  • valla hakettıler bu sene

1|0
    0|0
  • Daha Erken 3 Puanlı Sistemde Hersey olur :)

0|1
    0|0
  • Uhaaa eziklerrr

0|0
    0|0
    • Hahahaha kim ezik la.. göklerden ucan kartalmi ezik , bunu goremeyecek kadar kör olan senmi😂😂😂😂

• Derby bizim isimiz.. sen aklima bile gelmezssin disarda sampiyonlugumuzu kutlarken😂😂👏👏👏👏

• Hhaah :D off bu oZguven kasimpasaya 2-1 yenilen takimmi diyor

• ben fener derımmm

0|0
    0|0
  • Kara kartal fırtınayı yarmış geçmiş yıkılmamış, bu saatten sonra da yıkana helal olsun,
    Hastasıyızzzzz deedeeeeeee bjkkkk

0|0
    0|0
  • Ben fenerbahceliyim biz oluruz inssalah

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...