Kas gelişimiyle alakalı bir kaç sorum var?

1 aydır vücut geliştiriyorum. ilk başladğmda 2.5 kg dumbell anca kaldırabiliyordum, dün 7.5 kg 3 set 10 tekrar rahat yaptım? evet henüz 1 ay anca olmuştur. şimdi kesin kas gelişimi mi olmuştur arkadaşlar bende sizce yoksa enerjim mi iyiydi acaba?
7.5kg gayet rahat zorlanmadan kaldırdım 3 set 10 tekrar.
Bir de en rahat yaptığım hareket bacak hareketi. 60kg'ı rahat kaldırabiliyorum bacaklarda ama 70 de yapsam da zorlanıyorum zamanında bisiklet çok sürmüştüm onun etkisi var mı bilmiyorum. bacaklarda 60 kg kaldırıyo olabilmem kasların yoğunlukla bacaklarda olduğu anlamına mı geliyor bu?

boyum 176, kilom 56ydı başladığımda çok zayıftım. şu an 60-61 olmuşum dün tartıldım.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Olmuştur ama gözle belli olmaz. Sürekli daha ağır kaldırmaya bak aynı ağırlıkta çalışırsan olmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dayı sabah sabah rüyanda mı gördün ya 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 ayda gözle görülür fark olmasa da vücutta dışardan bakınca fark edilmeye bir güçlenme olması doğal.

Ayrıca bacaklar vücuttaki en güçlü kas grubu. Bisiklet sür ya da sürme, zaten 60 kilo basabilme potansiyeline sahiptir. Yıllarca üzerinde yürüyorsun.

0|1
    0|0
  • Hayır büyük kas grupları bacakta femur bölgesinde olduğu için 70 kg kaldırabilirsiniz 1 ayda ufaktan gelişim olmuştur 2.5 çok dusuk zaten 7.5 da normal bir agirlik

0|1
    0|0
  • ilk aylar gelişimin en fazla olduğu zamanlardır ben leg presste ilk gittiğimde 100 kg yapmıştım :) güçlendiğin kesin olarak belli kas kütlesinide zamanla inşa edersin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...