Popom bir erkeğe göre çok büyük ve dik lütfen yardımmm?

Evet beyler popom aşırı büyük ve dik pantolon alıyorum kızlar gibi pantolona yapışıyor kızlarda olmayan tarzda bende var göbekde var biraz ancak pop kendimi bildim bileli var arkadaşlar dalga geçiyor koştum bir ara belden inceldi popo daha cok ortaya çıktı kendimi kötü hissedyorum spor salonuna yazıldım erir mi sizce nasıl eritebilrim

0|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Geniş pantolon giy kardeşim benim

0|1
    0|0
    • kardeşim geniş giyiyorum ama yandan bakınca belle yine orantısız gözüküyor bacak kısımları çok bol kalıyor bacak kısımlarını darlastırıyorum bu seferde bacaklar küçük bel küçük popo büyük duruyor vallaha resim atsam anlarsınız resmen başlı başına bir devlet gibi büyük değil çok dik ve öne çıkık

• İyi demissin ama zorlayan zorlayan su iç. su icmezsen olmaz kanka su saet

• tamam kardeşim eyvallah uyacağım tavsiyene :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• La kalça erir mi oğlum? Ama kasa dönüşür bro erkek kalçası gibi olur herhalde baktın baya rahatsız oluyorsun bir estetik cerraha görün ama bu senin sosyal hayatını etkiliyorsa yani durum ciddiyse.

0|1
    0|0
    • çok ciddi hocam sorma ya kocaman ya pantolonu bol alsam bacaklarıma olmuyor bacakları darlastırsam yandan bakınca igrenç duruyor baya bir büyük kilo 76 boy 1.75 ama kalça acayip kötü büyük eritmem şart, Kasa dönüşürse küçülür mü

• gardaş sus tamam nolur asjagasfasgsa :D bırakta uyuyum sabaha kadar uyumadım ben :D asjagasdagasdagasda

• ahahha uu kardeşim iyi bak kendine hayırlı sabahlar :D

• koşu bisiklet ve eliptik harketler yapman lazım
    sakın olaki erisin diye bacak hareketlerine yüklenme küçülteceğine büyütme ihtimalin var :)

0|1
    0|0
    • bacak çalışmayim öyle mi sadece koşu bisiklet eyvallah hocam

• tam olarak çalışma demedim dostum
      çalış ama böyle ağır basayım diye uğraşma tabi eğer amacın popoyu küçültüp sporcu poposu elde etmekse ;)

• çok tekrarlı hafif kilo ile yapabileceğin egzersizleri yap ve zamana bırak, sonuç alacaksın..

• eriri yemegine dikkat et

0|1
    0|0
  • daha güzel. sıkıntı yapma.

0|1
    0|0
  • spor yaparsan düzelir o kadarda abartma

0|1
    0|0
  • Spor ile erir

0|1
    0|0
  • Kardeşim, Brom anladım derdini. Bir resim alayım ona göre bir şeyler önereceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...