Üst üste attığımız bu gol heyecanını siz nasıl yaşadınız?

Galatasaray, Real Madrid'e 70 saniyede 2 gol atan ilk takım olarak tarihe geçti.. daha ilk golün sevincini atamadan ikincisi geldi neler yaşadınız?

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• ilk maçın hakemi şerefsizlik yapmasaydı şimdi galatasaray belkide yarı finaldeydi ki kolay kolay pes etmedik 1-0dan sonra 3-1 yapıp real madride o korkuyu yaşattık kaybettigimizde değil vazgectigimizde yeniliriz helal olsun galatasaraya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• avizeyi kırdım :( ofsayt olan golde valide avizemi al dedi :D

2|1
    0|1
  • Bir fenerbahceli olarak galatasarayi tebrik ediyorum guzel maçti

2|2
    0|0
  • Gerçekten ilk maçta gol atamadıgımıza çok üzüldüm.Gene ilk macta 2 tane verilmeyen yüzde yüz penaltımız vardı.Artık sağlık olsun diyoruz ama Uefa'nın büyük takımları ne kadar tuttuğuda ortada ve buna bene bir tepki koymalıyız.

Real Madrid gibi bir takımı 30 dakika yarısahasına gömmek,Real Madrid'lilere ve Türk olup Real Madrid'i tutanlara bir anlıkta olsa Acaba ? korkusunu yaşatmak mükemmel oldu.Morinho'ya bir Mesut-Albiol degisikligini yaptırmakta aslında Morinho'nunda korktugunu gösteriyordu.

Ne diyelim,İyiki varsın Galatasaray

0|1
    0|0
  • ilk maçın hakemini ziükeyimmmmmmmm

0|1
    0|0
  • Çok Heycan lı oldu 2 Dene Daha Gelseydi Süper olacahdı !

2|1
    0|1
  • nan ben fenerliyim benim bile kalbim nası atıyordu anlatamam helal olsun ama gs ye real gibi takıma büyük ders verdiler :)

1|2
    0|0
  • bi fenerli olarak gurur duydum ronoldanın yüzündeki o yusuf yusuf havası cok belliydi golü atana kadar

0|1
    0|0
  • 3-1 oldu gözlerim doldu harbiden 4 gol gelse ağlardım sevinçden ama aslanlar gibi oynadılar çok gurur duydum galatasaraylı olmak böyle birşey işte.

1|0
    0|0
  • Uefa hakem komitesi başkanı aynı zamanda İspanya Futbol Federasyonu başkanı olduğu için daha ilk maçtan fişimizi çektiler ama biz buna rağmen Reali titrettik dün gece, teşekkürler Galatasaray...

1|0
    0|0
  • Real madride 70 saniyede gol atan tek takımsınız demek..Bizim uefa kupamız var klişesinden kurtarmış olduk böylece artık gsliler 20 sene biz reale 70 saniyede 2 gol atabilmişiz sizin neyiniz var diye zırvalarlar..

1|1
    4|7
    • Daha iyisini siz yapana kadar en iyisi Galatasaray. Söylemekte hakkımız. Zırvalık değil alın terimizle oynadık bu kadarını başardık bırakında konuşalım ! Sizin olsun siz de konuşun.

• zoruna gidiyorsa mıçını parmakla aga! ahayhauahaauaha :D:D:D

• alnından öpüyorum seni alnından !

• üst üste çıkarak :-) sonra bizim maçın skorbordu bozuldu :-)

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak çıldırdım çıldırdım. 2/1 32 oran 32*50 = 1600 Tl. :))) sen ne diyosunnn...

0|0
    0|0
  • heyecanlıydı gerçekten

0|0
    0|0
  • Büyük başarı.

0|0
    0|0
  • başarılı anlardı

0|0
    0|0
  • Arena'dan koyduk, Kadıköy'den duyduk.

0|0
    0|1
  • çok iyide oldu çok güzel iyi oldu :D

0|0
    0|0
  • büyük bir heyecandı.mutlu olduk tabiki ama ikili maçlarda böyle sonuçlar oluyor.onlar tur atladı.artık önümüzdeki yıllara bakiciz.. :D

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak bana bile "hadi lan iki gol daha atın be" dedirttiğin için tebrikler ve ülke itibarı için teşekkürler Galatasaray.

4|2
    0|2
  • her golde 1 muz yedim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Real Madrid'e 11 Kişi Defans yaptıran takıma GALATASARAY denir.

2|4
    0|1
  • Bazı yenilgiler en büyük zaferlerden daha onurludur. Eleneceksen Galatasaray gibi elen, en azından duruşuna saygı duysunlar.

2|1
    0|0
  • Valla dün ilk golden sonrasını kesik kesik hatırlıyorum ... :)

Dediğin gibi ilkine sevinmedin ikincisi ona sevinmeden üçüncüsü...

Noluyo nan dedim bir ara... Kalenin dibinden topu taca atmayan Real savunması topu korkudan taca göndermeye başladı... Son 15 dk 2 gol daha atabilirz dedim ama Real maçı çabuk soğuttu...

Bi yandan üzüldüm bir yandan sevindim...

Teşekkürler GALATASARAYIM... 5** sana da canımm... ;)

3|0
    0|0
  • 4, golde babama sarılacaktım ki offsayt mı allah belanı versin ilk maçın hakemi ve ikinci maçın ikinci yarıda sürekli offsayt kaldırası tutan hakemi.

3|0
    0|0
    • İlk yarıda Ronaldo'nun ofsaytını görmeyen at gözlüklü hakemler ikinci yarı ofsayt diye hiç susmadılar nedense..

• Komşular resmen beynimi tepeden alta pozisyonunda zikertti.

1|0
    0|0
  • Müthiş bir heyecan ve coşku

2|0
    0|0
  • O değilde ikinci yarı Galatasaray'dan ne çektin be Real MadriD :))

2|0
    0|0
  • boğazım yırtıldı boğazım. :DD

2|1
    0|1
  • hop oturup hop kalktık aslanlarımızla gurur duyuyorum

1|0
    0|0
  • Zıplaya zıplaya yaşadım

2|0
    0|0
  • Hakemde haklı kendince müslümanların yerine yabancılarının kazanması pek cazip gelir. Böyle bir maçta RealMadrid'i tutan türklerede helal olsun. GALATASARAY' ASLAN gibi oynadı.

1|0
    0|0
  • madrid sallamadı, önem vermedi siz gaza geliyorsunuz. bu kadar olur

0|0
    3|2
    • Madrid sallamadı mı? Adamlar ikinci yarı kendi sahalarından çıkamadı be! Mourinho bile korktuklarını itiraf etti daha ne sallamamasından bahsediyorsun sen :)

• sallamammış mı? futboldan almadağın o kadar belli ki... ilk maç 3-0, rövanşta adamlar turu garantiledik diye öylesine 3 tane yemezler bilmem farkındamısın bir gol daha yeseler işleri bitiyodu. isterse dünyanın en iyi takımı olsun 3-1 lik riski almaz ki as kodrosu ile çıktı herifler maç boyunca. şu bazı kızlarında anlamdan bilmeden yorum yapmasınıda anlamıom

• haha aynen ve daha hala madrid sallamadı diyenler neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum..

• Galatasaray 3 attı,Real Madrid ve içteki vatan hainleri 3,5 attı :D

Teşekkürler GALATASARAY

5|2
    1|3
Yükleniyor...