Spor yapanlar bir bakar mısınız?

Ben bir senedir düzenli spor yapıyorum. Haftada en az iki defa 1 saat kadar sırasıyla ısınma, karın , squat, lunge bazen brench. Fiziğim normalde de iyiydi kilom 50 ama gözle görülür bir değişme fazla olmadı. Bacaklarım ve kalçam öncekine göre daha iyi ama karın hep ayni. Beslenmeme de öncekine göre dikkat ediyorum. Kendimi fazla kisitlamiyorum ama en azından her sabah yumurta yiyorum çayı şekersiz içmeye başladım, suyuma dikkat ediyorum, haftada bir ekmeği ancak bitiriyorum o da yulaf veya çavdar ve en geç 9 dan sonra yemiyorum. Buna rağmen neden gözle görülür bir değişme olmadı? Önerileriniz var mı? Yanlış yaptığım bir şey olabilir mi?

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bir değişim istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Karın bölgemin sıkı olmasını istiyorum. Bir de kalça daha sıkı olmasını istiyorum. Fiziğimi hep begenirler ama şekil olarak iyi beyaz tenli olduğum için midir bilmiyorum kalça ve karın kisminda hep bir yağ gibi görüntü fazla değil ama hiç olmamasını istiyorum. O kadar spora ragmen neden gitmiyorlar anlamadım

• yanlış yaptığın birşeyler vardır

• teşekkürler🙋🏻

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok bilenler, boş konuşanlar bla bla bla... Kilo fazlan yoksa, karın kaslarını düzgün çalıştıramadığından geliştiremiyorsundur. Sıkıntı antrenmandadır yüksek ihtimal. Ben şahsen diyet yapmayarak, kilo vermeden kışın saldığım göbeği 1 ayda şu hale getirdim haftada 3 gün çalışarak.

http://i.hizliresim.com/nM0ql5.jpg

0|0
    0|0
    • Erkeklerin vucudundaki kas oranı kadınlara göre daha fazla ondan şanslısınız :) haftada 3 kere 12 şer dakika yapıyorum ama hiç bir değişim olmadı anlamadım artırmalı miyim?

• "haftada 3 kere 12 şer dakika" ne yapıyorsun? yalandan leg raises, knee up falan yaparak sonuç elde edemezsin. Daha detaylı, ağır antrenmanları araştır.

• Yok sadece karın için o kadar harcıyorum bunun yanında squat, lunge, brench var bazen de sikilirsam aerobik ekliyorum en az bir saat

• Olabilir sis

0|0
    0|0
  • Efektif çalışmıyosun galiba haftada 2 çok az bir süre en az 4 defa ve en az 1.5 saat çok etkilidir. Kas gelişimi için kesinlikle çalışmada acı ve ağrı oluşması gerekiyor, hakkını vererek çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • Hfta iki gün antreman az ve yaptığın antremanda plansız bazen bencjh squat falan ilk önce program yazdir kendine sonra karın kasın cikmiyorsa muhtemelen ağırlıksız çalışıyorsun mekik crunchlari

0|0
    0|0
  • karın kasının en önemli noktası mutfak ve en nankör kas gurubudur 3 yünde tamamen yok olabilir yapabileceğin tek şey günde 1000 mekik kuru vücut erkeklerin karın kası anatımileri daha gelişkin olduğu için bir erkek gibi karın kasın çıkmaz

0|0
    0|0
  • Karın için süper set der geçerim ablacım gerçekten cok yorucu ve sıkı bir idman kendine idman sonlarında 3 setten bu idmanı koy belki bir faydası olur

0|0
    0|0
  • Karın kası çok zor, denildiği şekilde haftada 2 yetmez en fazla 2 güne 1 çalışması lazım

0|0
    0|0
  • zaman lazım. bayanlarda daha geç oluyor.

0|0
    0|0
  • karın kası için yağlı yememen çok yememen ve en önemlisi sürekli mekik çekmen lazım

ve şu sukut mudur nedir nolur bırak koca G. T lü kızlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • Yok selülit olmasın diye yapıyorum zaten istesem de o kadar olmaz minyon tipliyim

• anladım , sürekli mekik çek ve 9 geç , 6 da bırak yemeyi meyve ye abartmadan ama günde en az 100 tane mekik çek ve bu sayıyı arttır git gide , tek seferde çekmene gerek yok gün içine böl , örneğin tek yatışta 30 bşka yatışta bir 30 daha gibi. he şayet dersen ki nerden biliyon neden bu dediklerine inanim :D al görüntüm iyi geceler ;)

http://i.hizliresim.com/MpAMR7.jpg

• Anladım. Her gun mekik cekmiyordum ama ders falan çalışırken karın bolgemi yakacak şekilde eğik şekilde durup çalışıyordum

• Ozelden kalca ve belinin fotosunu atarmisin ona gore soylucem?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her gün en az yüz kere karin calis faydasini görürsün haftada iki kere yapmayla uzun zaman alir

0|0
    0|0
Yükleniyor...