Ronaldo sabrime niye böyle yaptı:( ?

sabrinin yüzünebile bakmadı ronaldoya yakıştıramadım link

0|0
13|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• orada olan takmamak değil. dikkatini sabriye vermemiş. babası da olsa aynı seyi yapardı. adrenalin yükselmiş kalp hızı artmış. vücut buyuk bir zorlanmadan yeni çıkmış kendine gelmeye çalışıyor. böylesi durumlarda nezaket kurallarına dikkat etmek biraz zor. öncelik organizmanın sağlığı. burada art niyet aramak cahillik bence..

0|0
    0|0
  • Nazar değer diye bakmamışştır :)

3|1
    1|0
  • Sabriden açıklama mahcup olmasın misafir diye elimi sıktım ronaldo adam değilmiş

2|1
    2|1
  • Kıskanıyor Sabrimi balkon çocuğu, yerden kalkmadı züppe

0|1
    3|1
  • Orada bir detay kaçıyor, Melo ile Ronaldo aynı dili konuştukları için sohbet koyudur. Sabri'ye el ile karşılık veriyor. Ama ben de görünce güldüm.

Mamafih ben Real 2.golü atınca saha kenarında Mourinho ve Terim'in sevişir modda birbirine sarılmasına daha çok güldüm :)

0|0
    0|1
  • Ronaldo bunu yapmayacaktın Türkiyenin en sevilen insanına bunu yaptın ya ben facebook profilinin başına Sabri yazacağım

0|0
    0|0
  • Elini tuttuğuna şükredin :///7

3|0
    2|2
  • Benim de dikkatimi çekti izlerken ama melo ile konuşuyor kasten bir şey yok bence sabri ye neden trip atsın ki

0|1
    1|0
  • onun terbiyesizliği sabri kadar şerefi var mıacaba. sabri bu takıma ne fedekarlıklar yaptı onun maaşını 1 yıl vermesinler takımı bırakır.

1|1
    1|1
  • Yahu Melo Brezilya'lı ve konuştuğu dil Portekizce. Ronaldo'da Portekizce konuştuğu için adamlar orada muhabbete dalmış. Melo ile konuşurken Sabri'ye yönelse bu seferde neden Melo'yu takmadı diyeceksiniz. Adamın hakkını yemeyin hemen.

0|0
    0|0
  • Günlük hayatta da sık olan bir durum bu, insan bir şeye odaklandığında diğerini hiç farkedemeyebiliyor, elini uzatmış sıkmak için ama aklı Meloda...

0|0
    0|0
  • kendini bir bok zanedio zippi sen önce messi gibi adam ol ronalda olmuşun ama adam olamamışın yeminnen:D

0|1
    0|0
  • :DDDD sabri ah sabri ah olmadık zamanda gelmiş oraya

0|1
    1|0
  • Ne alaka adam Melo ile konuşuyormuş. Yoksa elini neden sıksın...

0|1
    1|1
  • adam meloyla konuşuyo bence sabri reyiz onu iplememiş

0|1
    2|1
  • Sabriyi kendini iyi hissetmesi açısından Adanalı Ronaldo ile konuşturmak için görüşmelere başlandı..

1|0
    0|1
  • Sabri'nin her olayı malzeme olarak kullanılmamalı.Netice olarak Sabri'nin durumunda siz olsanız ve sürekli sizinle alay gecilse ne hissederdiniz ?

Ronaldo belliki orada Melo ile sohbete daldı ve Sabri'ye karsılık veremedi.

0|0
    0|0
  • Adam meloyla konuşuyordu o sırada elini sıktı konuşmasını bölmek istemedi bence bir problem yok.

0|0
    0|0
  • gavur olmak kolaymı

0|0
    0|0
  • adam Melo ile konuşuyor Sabri elini uzatmış karşılık vermiş sonuçta. Melo ile aynı dili konuşuyorlar Portekizce konuşuyorlar koyu sohbetlerinin olması normal.

0|0
    0|0
  • sabriye yapılan yanlış türk milletine yapılmıştır

1|0
    0|1
  • Sabrinin yüzüne kim baksın..Bakıp da vicdanını mı karartsın ronaldo..

1|1
    1|1
  • artis şerefsiz ler

1|0
    0|0
  • 2 kişi konuşurken 3.cüye ... :D

1|1
    2|1
  • adam harbi meloyla konuşuyodu elini sıktı bence bir sorun yok

0|1
    2|1
  • görmedi ki

0|1
    1|1
  • sabrinin gönlünü almıştır

0|0
    0|0
  • sabri reyiz bu herkes hazmedemez :D

0|0
    0|0
  • Utandım :(

0|1
    2|2
  • Uludağ'da yazar mısın?

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 13

• Başkasıyla konuşuyormus ama daha düzgün bir zamanda gitse böyle olmayabilirdi :)

0|1
    2|0
  • saçma bir hareket

1|0
    1|0
  • evet onu bende gördüm dedim sabri ye bunu yapamaz,halbuki ne çok şey vardı söyleyeceği:)

1|1
    2|1
  • Kıyamam la Sabri ye bir de hala selam vermeye çalışıyo.İyi niyetli yağız Türk delikanlısı.

2|1
    1|0
  • Ronaldo, Sabri Reyiz e kurban olsun :D

2|1
    3|1
  • bunu görmez olaydım içim burkuldu

1|0
    1|0
  • Sabrinin kaderi bu adamı biz bile iplemiyoruz Ronaldo napsın :)

1|1
    2|3
  • ronaldo piç kendini bsey sanıyor

1|0
    1|0
  • Videonun altında bir yorum varya aynen katılıyorum...

Dicek bişi yok ...

2|0
    0|0
  • link hareketlere bak ;)))

0|0
    1|0
  • Valla bu Ronadlo bir gün elimde kalacak. Sabrime nasıl selam vemezsin ha

1|0
    0|0
  • Melo ile konuşuyordu o sırada.

0|0
    0|0