Zayıflayıp kilo vermek için pilates mi fitness mı?

Hangisi daha iyi sonuç gösterir arkadaşlar? Kiloluyum ve vücudum kilo alıp vermekten sarkmış

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Koşu bandında yardır biraz. Dinle beni.

1|0
    0|0
    • Kaç dk koşayım mesela. Tıkanıyorum hemen

• Yag yaktıgın için vücut sıkılasır :) hacim olarak kalmaz kas hafızan o kadar güçlü değildir kanımca. Aynı hareketleri tekrar ettiginde kuculme olur kalıplasma olmaz :)

• yağ yakınca kiloda azalma olması gerekmez mi :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• canımsın benim sorularım hep bunlar. kendine bir ip bul. 100 lü periyodlarda 10 periyod yap. mekik ama mekikten daha önemlisi bacak harektleri. kilo verdirir , kilolu olmanın avantajı çok çabuk kilo vermeniz ve dikkat etmezseniz çok çabuk kilo almanızdır. sarkma ve çatlaklara çare aslında ikiside 100 de 100 sonuç vermiyor. belki fitness yapıp kas oranını arttırabilirsen ki ilk önce kilo vermen şart. sarkmaları birazcık önlersin.

0|0
    0|0
    • 10 gündür fitness yapıorum kilom da 100 gr bile eksilme yok neden sizce?

• ya bu çalışma düzeni zamanı aynı zamanda beslenme ile alakalı bir kombin. bence ilk önce koşu ve ip atlama gibi vücudunu hızlı yağ yakmaya yönelt. yaşın genç ise tempolu koşular yap. ip atla. fitness uzun vadede çok iyi sonuçlar verir. 10 gün de sonuçlar alamazsın ki 10 gün üst üste çalışmak zaten yalnış uygulama . internet elinde bunları arştır bilinçli , ve vücudunun yapabildiği hareketlerden kendin bir program yap ama minimum 10 ay de sen o sonuca. 10 gün hiç bişey.

• Uygun bir beslenme programı ve fitness yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • Sen koşu bandı ve bisiklet yapacaksın 4 haftalık program her hafta 20 dakika arttırarak yapcaksın. Tığ gibi olursun.

0|0
    0|0
  • Sadece mekik ve diyetle ayda 10-15 kilo verebiliyorum. En son verdiğim kilodan sonra geri almadım

0|0
    0|0
    • Nasıl bir diyet o

• Sadece yediğim porsiyonları küçülttüm şekerli hamur işi yapay şeylerden uzak duruyorum onun dışında evde ne pişiyorsa yiyorum öyle tam bir diyet bile değil sadece yediğine dikkat ediyosun

• Kardiyo ve ağırlık en etkili yoldur

0|0
    0|0
  • Diet.

0|0
    0|0
  • Pilates

0|0
    0|0
  • Fitness yaparken sadece kilo aldım burda bilmen gerekn kilo almaya veya vermeye yaradığı değil Vücudun eksikliğini tamamlaması :) bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|0
  • ikisi

0|0
    0|0
  • pilates

0|0
    0|0
  • fıtnesssssss

0|0
    0|0
  • Fitnness herzmn daha etkilidir

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
  • Fitness hem sarkmis vucudunu toparlar.

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
  • aç kalıcaksın bogazdan yemek geçmeyecek

0|0
    0|0
  • başta beslenme sonra fitness. Plateste sıkılaşırsın fitnessta kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • bence patates

0|0
    0|0
  • Pilatess tabisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Pilatess

0|0
    0|0