Fenerbahçe, Euroleague'de 2. kez üst üste Final Four'a yükselen ilk Türk takımı oldu. Neler düşünüyorsunuz?

Real Madrid'i 3-0 ezerek Final Four'a adımızı yazdırdık hemde 2. kez üst üste neler düşünüyorsunuz?
Adeta Gurur Kaynağımız oldu. Tebrikler Fenerbahçem :)
Fenerbahçe, Euroleague'de 2.kez üst üste Final Four'a yükselen ilk Türk takımı oldu. Neler düşünüyorsunuz ?

#FenerbahçeFinalFourda
#GururKaynağı

1|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Tebrik ettim, gurur duydum. Sırf Fenerbahçe takımı olduğu için eleştiricek olan varsa ağzını açmamalı bence

0|2
    0|0
  • Ikinci maç çok iyiydi bunu izleyemedim ama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu sene cska da cok iyi değil eğer laboreli geçer ise bence cskayı her türlü yeneriz vesely de dönüyor var ya inanılmaz ya cok mutluyum valla.

0|1
    0|0
  • 3. periyotta bogdanovic, datome, babi dikson 😃 Olacak sanirim bu is, kupa berlinden istanbula gelecek 😄
    #FenerbahçeFinalFourda
    #GururKaynagi
    #Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • O kupa Türkiye ye gelcek 😊😊 koç farkı ile çok iyi gidiyorlar. Tek rakipleri kendileri harbi. Cska ile final oynarlar bence

0|1
    0|0
  • Takımımla gurur duyuyorum :) Yarı finaldeki rakibiz Laboral Kutxa ' yı hafife almadan oynarsak rahat geçeriz. Finalde de Barcelona ile oynarız.

0|1
    0|0
  • Tebrikler not gsliyim

0|1
    0|0
  • En büyük Fener!!

0|1
    0|0
  • iiyiki Aziz Yıldırım Basketbola el atmıyor

1|1
    0|0
  • gecen senenin şampiyon unu sahasinda rencide ettik ezdik hemde veselysiz

0|1
    0|0
    • Müthişti.

• İki yıldır , bir önceki şampiyon ile oynuyor eleme maçını fener. Şampiyon olunca seneye kimle oynayacak 😀😀😀

• Fenerbahçe tersten saplar lan

0|1
    0|0
  • Helal olsun fenere inşallah galatasaray da eurocup ı alır beşiktaşım da şampiyon olur

0|0
    0|0
  • Umrumda degil

0|0
    0|0
  • Buraya kadar

0|0
    0|0
    • Ne anlamda? Geçen sezonun şampiyonunu kedinin fare ile oynaması gibi oynayarak ezdik finale kalıp kupayı alacağımızdan şüphem yok bence.

• Gercekciyim hayal kurmuyorum geçen senede final foura kalınca şampiyon olacağız diyenler vardı

• @orknc boşver takma onlar bizim grubumuzdan sonuncu çıkan strasbourg ile eurocup oynayıp tarih yazdığını sansın :P

Yükleniyor...