Sizce bu gurur gecesinin en güzel golünü kim attı?

GS 3-2 R.Madrid maçından bahsediyorum... ben gs lı değilim ama bu akşam bir Türk olarak gs dan gurur duydum...

• Eboue
    18% (2)44% (8)34% (10)Oy Ver
  • Sneijder
    18% (2)17% (3)17% (5)Oy Ver
  • Drogba
    64% (7)39% (7)49% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder, asistide çalımlı, gol vuruşu da çalımlı, hem de solundan atıp sağından geçmeli.Mükemmel goldü, izledikçe orgazm olur gibi oluyorum. Drogba da pastanın çileği, golü de maçın fişnesi oldu o ayrı. Ebue ninki desen, insana gelse öldürür cinsten..harbiden hangisi güzeldi la?

1|2
    0|0
    • hepsi jenerik gollerdi ama bana sorarsan vuruş olarak drogbanınki en iyisiydi, golün gelişi olarak da sneijderinki ama illa birini seçeceksem sneijderinki bence :)

• aynen, o halde sneijder diyoruz. ve reale. altını çizerim.

• ne de güzel yazmışsın.

Kızlar Ne Diyor 7

• cok güzel bir maç oldu takımımla gurur duyuyorum

1|1
    0|0
  • Drogba çok klas vurdu

2|2
    0|2
  • drogbanınki güzeldi.

0|2
    2|0
  • Drogbanın golü harikaydı

0|1
    0|0
  • Defans oyuncusunda gol yediler salaklar işte

0|2
    0|0
  • Drogba ama Eboue atınca da çok heyecanlandım

0|1
    0|0
  • real ayıp olmasın diye oynamamıştır ahaha sizde havalara girin hemen

0|0
    5|3
    • hacı ben de gs değilim ama adamlar oynadı gerçekten saygı duyuyorum, başarılarını alkışlıyorum, hele R.Madrid gibi bir takıma 3 tane atabilmek büyük olay

• Dedim ya İstanbul şokk güzel geceler özell kumkapii topkapii gezmek var.ee ayıp olmasın maçı verelim ehehe

Erkekler Ne Diyor 14

• Hepsi birbirinden güzel Eboue´nin çivi gibi golü Sneijder´in topu önüne alışı ve soğuk kanlı vuruşu Drogba´nın kalite kokan golü

0|1
    0|0
  • eboue çok tatlı attı ya dieğrleri de güzeldi de

1|1
    0|1
  • 3'üde harika goller.Real Madrid'e 3 atmak,3 golünde bu kadar harika olması yllarca unutulmayacak bir olay.amma ve lakin;

Eboue'nin golü hem görsel acıdan iyidi,hemde o gol ile ölü topragını üzerimizden attık ve takım o golden sonra bir anda direnç kazandı.Bunun icin Eboue diyorum.

0|2
    0|0
  • ronaldo drogba

1|1
    0|0
  • Eboue..

Diğerleri şansaydı.. ( kimse aksini inkar edip -'lemesin, Drogba aynı pozisyonu 100 kez denesin bi' tane atamaz + sabri'den öyle bi' pası kimse beklemezdi..)

0|3
    1|0
    • ama en zoru sneijderin golüydü bence hele o topu zekice önüne alması her futbolcunun yapacağı bişey değildi, biraz yumuşak dokunsa madridli defans oyuncusu pozisyonu bozacak, biraz sert dokunsa kalecinin önüne düşecekti top ama çok iyi ayarladı

• evet çok klastı ama orada topu önüne almada yeteneğinin yanında şansıda vardı bence..

• Galatasaray'ın tüm golleri kaliteli ve şıktı fakat Eboue'nin golü tam vur lan dedikten sonra geldi tam oturdu yani o yüzden oyum ona :)

0|1
    0|0
  • Eboue bence

1|1
    0|1
  • Maçı izleyemeyenler için şu goller hala nete düşmedi. Link verebilecek olan varsa bir zahmet yazsın.

0|1
    0|2
  • Drogbanın o golünü kimse beklemiyordu topukla iyi attı.

0|1
    0|0
  • hepsi harika gollerdi gerçekten ama Eboue nin golü sanki biraz daha iyi gibi...

0|1
    0|0
  • drogba feci atmış

1|1
    0|1
  • Drogba attı

1|1
    0|2
  • kmse sneijder dememiş ama topu önüne alıp köşeye bırakış şekil güzel geldi bana

0|1
    0|0
  • ronaldo attı

1|2
    4|2
Yükleniyor...